Annemle anlaşamıyorum bir türlü?

Annem, babam ve kardeşim hiçbiriyle doğru düzgün anlaşamıyorum hele annem hiç. Şakalardan hiç hoşlanmam ama annem sürekli şaka yapmaya çalışır tabi onun tabiri ile 'şaka' yaptıgı şey üstüme gelmek ya da canımı acıtacak şeyler sürekli 'anne şakadan hoşlanmıyorum yapma, uğraşma' derim çok ders çalışırım çalıştıgım zaman hiç görmez 1 gün çalışmayayım hemen 'sen çalışma derslerine anca yat' ya acayip sinir oluyorum okadar zıt karakterlerimiz var ki en küçük şeyleri büyütebiliyor ve bir kızdımı aynı şeyi 8376287362783 defa tekrar ediyo artık sıkıldım. Bir şey soruyorum cevap vermiyor tekrar soruyorum cevap vermiyo bende en sonunda aman cevap vermessen verme uğraşamam diyorum bana senin yaptığını uyguluyodum bak hoş oluyor mu? diyor aksine ben onun dediklerine hep cevap vermeye çalışırım benden hiçbir beklentisi olmadıgını söyler bana bağırır çağırır herşeyi yapar ve sürekli babama şikayet eder babamda her akşam aynı şeyleri tekrar tekrar söyler bu akşam da aynı meseleden dolayı babam konuştu kendine çeki düzen ver annenle anlaşıcaksın saygı duymak zorundasın sevsen de sevmesen de dedi ya ben zaten saygı duyuyorum babam bir lafa başlar annem hemen babamın lafını keser zaten ben ona birşey derim vs vs sürekli şikayet eder hep kendeisi haklıdır suç hep bende aranır babam bu akşamda evde 3 kişiyiz 3ümüzde farklı karakterleriz ve hepimizin sorunu da aynı biz üçümüzde mi sıkıntı var sende mi dedi ben yanlızlıktan hoşlanan biriyimdir böyle annem ve babamlar pek yakın değildir aramızdaki ilişki yani gidip sarılmam durup dururken öpmem biraz soğukumdur ama buda karakterimden ötürü babam biz yanına geliriz sen başka odaya gidersin hep bizden kaçarsın bizde mi sorun sende mi hiç gözlemliyor musun kızları/erke

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaşın tam olarak kaç ona göre bir şey söyleyelim şimdi 18 ile 20 arasında böyle şeyler oluyor.

0|0
    0|0
  • aile içi hiç uyum yok sanırım yıllardır böylemi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...