Kocam yine beni evde yalnız bıraktı. Napayım?

Yok arkadaş sanırım çok yüz verdim o bana karışmasın diye bende onu hiç kısıtlamadım. Ama böyle daha iyi ya kafamı dinliyorum

0|4
12|54

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• hem özgürlükçü bir bayansın daha iyi kafamı dinliyorum diyorsun, hem de yine beni evde yalnız bıraktı diyorsun. bir çelişki söz konusu. üstelik gel demiş sen gitmek istememişsin. ve ondan önce sen de arkadaşların ile gezip yorulduğun için gitmek istememişsin. şikayetçi olmakta haklı mısın bilemedim. gerçi şikayetçi olduğun da söylenemez. eşin bu sitede vakit geçirdiğini biliyor mu bu da ayrı bir konu. bence önce ona sor bu soruyu beni evde yalnız bıraktın napayım diye...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 53

9 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• adamlar veden gitsin bende rahat ediyim diye adamı yolluyorsı-unuz sonra beni aldattı ama sen gitsin diye takla aettın adamda ilgiyi başka yerde bulunca kızıyosunuz bu sizin içinde geçerli evet kimse kimseyi boğmasın ama herşey konturol altında olması iyidir benden san dost tavsiyesi gidilicek yere gönderilir o ayrı ama senin konturolun altın tabi konuturol altında olup aldatan tiplerde var onlara söz bulamıyorum söylenicek

1|0
    0|0
    • Gittiği yerler genelde bildiğimiz yerler ve gitmeden önce bana da ısrar eder gel birlikte gidelim diye ha farz edelim ki niyeti bozdu aldattı beni o bahsettiğin aldatıldım diye ağlayan kadınlardan olmam kendine yapar onsuzluk bana koymaz

• oky ozman sorun yok şekerim :)

• Tamam artik soruyla degil, mesaj kutunla ilgilenebilirsin.

0|1
    0|0
  • Nereye gitti :/

0|0
    0|0
  • Ne çok sıkacaksın ne de çok gevşeteceksin. Erkeklerin tasmasını gevşetmeye gelmiyor :D

0|0
    0|0
  • kız arkadaşlarını çağır pijama partisi ve gün yapın :D

0|0
    0|0
  • soru sorsan bunaltıyorsun, sormasan ilgisizsin arasını bulmak şart sanırım

0|0
    0|0
    • Aynen ya ilginin ve ilgisizliğin ortasını bulmak lazım

• Eskiden çok bunaltırdı bazen aynı şeyi 2 kez anlatırdı ama ben öyle bir insan değilim özgür bırakıp özgür kalmayı seviyorum gün içinde neler yaptığımı kimse anlatma gereği duymuyorum aslında onun yaptığı doğru iletişim açısından ama bende değişemiyorum hiç denemedim daha doğrusu :-D

• mutluysanız çokta sıkıntı değil ilerisi için çocuk düşünüyorsanız eğer çocuk için bu tarz şeyler önemlidir onun için yapmaya çalışmalısın :)

• Sende onu yalniz bırak.

0|0
    0|0
    • Çok pis bırakırım tek izin gününde arkadaşlarımla sinemaya giderim :-D

• Aynen yap be hep boyleler. Benimde beyinsiz bir sevgilim vardi,; Hep boyle abuk sabuk seyler yapardı. Sonra ben onu aramadim cevap vermedim filan sonra ayrıldık neyse bu mantıklı bir hikaye olmadi. Sjjsj

• Sağlık olsun 😊 :-D 😀

• Nereye gitti

0|0
    0|0
  • Nereye gidiyor?

0|0
    0|0
  • nereye gitti ki

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...