Evlenmelik kız, eğlenmelik kız; kime göre neye göre arkadaşlar?

Ben saçma buluyorum, erkeğin bakış açısına göre değişmez mi?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Tabikide. Bana göre evlenmelik kız isterim.
    Namuslu ahlaklı edepli, kapalı giyinen. Karakteri iyi olan

1|0
    0|0
    • Her kapalı giyen karakterli midir? ya da her kapalı olan ahlaklı edepli midir ayrı bir tartışma konusu hepsini bir arada bulursunuz umarım

• Inşallah. Zor işte

En İyi Kız Görüşü

• Mesela birisi adidasken
    Digeri aclidas gibidir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Evlilik kafasında olan bir adam genel olarak tutucu adamlardır, muhafazakar adamlardır. Bu sebeple sağda solda sevişmeyen, daha önce birilerine vermemiş, elini dahi tutturmamış, mümkün mertebe kıçında dar pantolon dahi olmayan, kafası olmasa da bedeni kapalı bir kadını evliliğe layık görür. Geniş olan bir adamda ise bunların önemi yoktur, günlük takılır herkes onun için seks objesidir, ancak evlilik o adama uzaktır. Belki çok aşık olduğunda bilinci yerinde değilken evlenmeye ikna edilebilir, aşk bittikten sonra sonu boşanmaya gider orası da ayrı tabii.

2|0
    0|0
  • Toplumun iğrenç tabiri ne alaka yani ben Evlenilecek biriysem eğlenceli değilmiyim

1|0
    0|0
  • Kızlığını bilmeli kız dediğin ama son zamanlarda kızlarda baya değişiklikler var umarım düzelir.

1|1
    0|0
  • Güzel yere değinmişsin. Sitede yüzlerce örneği var. Durumunu yazan birine kaşar yaftasını da yapıştıranlar var, gayet normal karşılayan da.
    Bu gerçek hayatta da böyle.
    Kesinlikle erkekten erkeğe değişen bir durum

1|0
    0|0
    • Bakış açısı bu tanımadığın bir insan hakkinda çok yanılgıya düşebilir insan

• Önyargıyı kırabileceğimiz bir cümle yok maalesef. Ama durum cidden de dediğin gibi.

• Karaktere göre.

1|0
    0|0
  • Eğlencelik kız Türkiye'dekilerin neredeyse tamamı :)
    Evlenmek kız, daha icat edilmedi. :D

1|0
    0|0
  • Evlenmek isteyen evlenir, eğlenmek isteyen eğlenir. Bunun kızlarla ilgisi yok. Bizle ilgisi var.

1|0
    0|0
  • kendime göre

1|0
    0|0
    • Bende öyle düşünmüştüm

• aynen öyle kimine göre eğlenilcek kız kimisine göre evlenilcek kız olabilir

• Simdiki kizlar ilk tanistigi erkege yatip kalkiyo sonra erkek tekmeyi vuruyo hoop kiz kendine baska saftirik ariyo yamanmak icin simdi sen erkek olsan ne dusunurdun bu durumda

1|0
    0|0
  • sanırım bu birazda karsıdaki kıza baglı

1|0
    0|0
    • Belkide

• iki tarafında isteği diyelim.. eee tabi içlerinde karşısındaki kızı kullanma sonrada bir köşeye atmak isteyenler yok mu var tabi.. Onlar da malesef erkeklerin adını kirletenler :(

• Katılıyorum

• Zaten olgunun kendisi başli başina saçma erkekler genelde eğlenmelik düşunduğunden kaynaklaniyo malesef

1|0
    0|0
  • bu kural kızların hal ve hareketlerine ve konuşmalarına göre değişir

1|0
    0|0
  • herkesin bakış açışına göre değişir orada uyum olmalı bence

1|0
    0|0
  • beni sünnetsiz halimle kabul eden bir bayan olsun da ne olursa olsun

1|0
    0|0
  • rus kızlrı eglenmeklik türk kızları evlen melik

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Her oğluna bakan her teklif ettiğinde kabul eden kardeşim kızlarla hiçbir erkek evlenmek istemez erkekler kadınlarının ilki kadınlarsa erkeğin sonu olmak ister ona buna elletmemis kızlarla da evlenilir yani benim düşüncem bu ben olsam öyle yapardım sonuçta ben de bir Kiz olarak öyle her erkekle konussaydim esime karşı içim rahat olmazdı ama şimdi sadece kendimi Esime saklıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...