Nolur yardım edin?

Arkadaşlar benim değişmem lazım.
Arkadaşlar herkes, en yakın arkadaşlarım, diğer arkadaşlar, ailem,öğretmenlerim çok saf ve iyi niyetli olduğumu söylüyor. Fazla saf olmamam gerekiyormuş.
Bİrde soğukkanlı olmam lazımış, böyle sıcakkanlı olursam herkes bokunu çıkartırmış. Mesela eski sevgilime yavşayan kıza kızıcaktım. Ama oraya kızmak için gidip önemli değil ile çıktım. Herkesin kalbi kırılmasın diyorum,üzülüyorum, Böyle olursam herkes ihanet eder ve ben çaresiz kalırım. Değişmem lazım. Soğukkanlı, fazla saf ve ii niyetli olmamam lazım. Ne yapacağım?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Saçmalık ! ama neden.
    Seni sen yapan şeyler herkezden farklı olanlar sen busun başkası değil seni sevicek ya da senı kunlanıcak olan kişinin bunu görmesi tamda bunu görmesi gerek. Sen cok safsan öyle kal cok iyi niyetliyse öyle yap neden değişcen ki şimdi varsayalım bende senin gibi kişileri cok seviyorum yani senin gibi bir insan varken gidip cakalın bırıyle olmak istiyim. Sen degil sana bakanlar değişsin yani bizler

1|0
    0|0
  • Nefret var mı nefret

0|0
    0|0
    • 1 kişiye var ama çok kolay affediyorum insanları. Kardeşim dediğim kişi ihanet etti ama affettim. Beni herkesin içinde rezil eden, adımı sırf benden nefret ettiği için yalanlarıyla kötüye çıkaran kişileride affettim. Kimse nefreti haketmez diye düşünüyorum ama haketmesi laızm :(

• Hak etmemeli kimse siz yanliş duşunmuyorsunuz sadece farkindaliğiniz yok

• bende aynıyım seni tanımak isterim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...