İlluninatiye nasıl katılırım 😊?

sakın saçma sapan yorumlar yapmayın. Evet! Söyleyin bakalım; illuminatiye nasıl üye olunur? 😏🔺

0|0
16|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• önce bir cv hazırla italya ya git Papa ya ellerinle vereceksin ama 6 tane resim çektir üçü ruhsata biri cv nin üzerine kalan ikiside senin olsun hatıra kalır duygu ve düşüncelerini yaz neyse cv den sonra seni arayacaz derler mahalleye gelip araştırırlar özellikle mahalle kahvesinde bu yüzden kahve sahibini iyi tembihle neyse seni ararlarsa hemen git önce sözlü mülakat a giriyorsun hayaller ve gerçekler diye hayallerini soruyorlar ve gercekleştirebilecekmisin diyorlar sonra uzun koşu yaptırıyor lar Vatikan ın etrafını beş kere tavaf ediyorsun hacı oluyorsun amerika da Zenciler le kavga ediyorsun çete savaşlarına katılıyorsun sonra sana işin kılıcı veriyorlar iyi sahip çık kılıça kaybetme sonrada örgüte girmiş oluyorsun işte

1|2
    0|0
    • Sende buna inanıp bukadar yazıyı işsizlik yaparak yazdın yani :D

• öbür tarafı tahtalı köy zannediyorlar :))

Kızlar Ne Diyor 15

• Beyin bedava

0|0
    0|0
  • Merakımdan soruyorum;illuminatiyi yeterince arastirdinmi? Ben bile sadece öğrenmek için çok araştırıp okumamama rağmen çok çok az şey biliyorum ve üye oldukları ilk gün 24 saat boyunca çok korkunç ayın değilde zifiri karanlık bir odada 24 saat 1-2 mumlar, kuru kafalar, seytanlarla kalmaları bile çok korkunç birşey gibi geliyor bana :D

0|0
    0|0
    • Tabi ki illuminati gibi güçlü bir örgüte üye olmanın bedelleri vardır.

• Biliyorum. Özelden mesaj atarmisiniz, bir şey sormak istiyorum

• Fraternıs adlı kaybı okumanızı öneririm. Yazarı Burak Eldem.

• Katılınca başın göğe mi erecek😃

0|0
    0|0
  • Katılmaya değer biri olduğunu düşünselerdi onlar seni bulurdu otur oturduğun yerde

0|1
    0|0
  • Her yil bir kisi aliyolar diye duymustum. Ve you tube da bunlarla ilgili bir video vardi girdiginde yaptigi yemini anlatiyorlardi gizli cekimdi yamuk yumuk gosteriyodu ama bence boyke bisey icin ugrasma

0|0
    0|0
  • İlluminati. Com kaydol à tıkla ordan üye olunuyor

0|0
    0|0
  • Şeytanla bir görüşme ayarlayayım sana orda konuşursun 😂😂

0|0
    0|0
  • Onların işine yarayacak bir artın var mı?

0|0
    0|0
    • Tipim iyi, oldukça zekiyim, insanları kolayca ikna edebilirim. Ayrıca başka farklı bir özelliğim ise eşcinsel olmam.

• Yeteneğin olmalı

• Sesim çok güzel, yani şarkı söylüyorum. Birde kitap yazıyorum. Ayrıca profesyonel olarak resim yapıyorum.

• Allahımm sen akıl fikir ver 🙏🏼

0|0
    0|0
  • KATILAMAZSIN! Ünlü birimisine hayır başarılı tanınmış birimisin Hayır!! Bırak boş işleri

0|0
    0|0
    • Başaralı birisiyim, tanımıyorsun. Fazla yorum yapma istersen...

• Tanınmış başarılı biri olsaydın buralarda dolanmazdın amaan banane napıyorsan yap

• Bu sitede çok iyi arkadaşlarım var. Bu arada genelleme yapman, düşünce yapının ne kadar kalıplaşmış olduğunu gösterir.

• katılma.

0|0
    0|0
  • Sen once illuminati yazmayi ogren sonra nasil katilacagini soyleriz biz sana 👅

0|0
    0|0
    • İlluminati* oldu mu?

• Oldu mu die ona sor benlik bir durum yok bana kalsa oldu da bakalim o ne diyecek

• o ne be

0|0
    0|0
  • marketin yanında üye formu dağıtıyorlardı görmedin mi?

0|0
    0|0
  • mason ablalara mail at

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kitleleri peşinde sürükleyebilecek kapasitede bir adam olman gerekiyor. Seni hiç değilse 20 milyon insanın severek takip etmesi gerekiyor. Herhangi bir alanda ünlü olman şartı var. Senin gibi vasıfsız bir adamı, çevresinde dahi ismini zar zor hatırladıkları bir adamı alıp naapsınlar?

0|1
    0|0
    • Zekiyim, tipim iyi ve insanları kolayca ikna edip, kontrol edebilirim. Ayrıca işe yararmı bilmiyorum ama, eşcinselim.

• Tekstil şirketi var aylık ortalama 25-30 bin kazanıyor.

• Bak oradan belki yürüyebilirsin... Eğer yönetimine güveniyorsan ki zekiyim dedin, zekanı kullanarak işleri büyütüp, yepyeni bir marka yaratabilirsen, belki milyon dolarlık hisse değerine ulaştırırsan şirketini, olabilir...

• Böyle ulusa sesleniş yaparak katılamazsın : )
    Kariyerinde onların işine yarayabilecek önemli biri olman gerekiyor.
    Ki zaten böyle şeytani bir örgüt için çalışmak istememen gerek.

0|0
    0|0
  • form doldur

0|0
    0|0
  • Oncelikle son derece durust bilgili olman gerek zekide bunlari sagladiktan sonra alman kokenli olmalisin

0|0
    0|0
  • Doğuştan olunuyor o geç kalmışsın

0|0
    0|0
  • o ne demek nan

0|0
    0|0
  • mıktara git yol gösterir sana eheuh

0|0
    0|0
  • Onlar tek gözlü oluyor, yani bir gözünü ameliyatla alman lazım

0|0
    0|0
  • Geç oldu sütünü iç yat uyu yarın okulun var.

0|0
    0|0
  • Önemli birey olman lazım yoksa peeh

0|0
    0|0
  • üçgen çiz içinden geç

0|0
    0|0
  • Şeytana diyorsun yani internette bulabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...