Ben napacam şimdi arkadaşlar bir fikir verin?

Ünideyiz bizim sınıfta ki bir çocuğun ask fmsine soru sormuşlar senden hoşlanıyorum aynı sınıftayız diye ve benim tipimi tarif etmişler kendilerinin değil beni hedef göstermişler çocukta sanıyo ki ben hoşlanıyorum halbuki çocuğu işletmişler artık sınıftan bana sinir olan birileri işletmiş neyse arkadaşı bana sordu onu seviyomusun ask fmsine yazmıslar dedi bende hayır sevmiyorum ve ben yazmadım dedim sonra arkadaşı ona benim olmadımı söylicekti bende dedm evet söyle ben sanmasın sonra benim olmadımı söylemiştir heralde neyse ben bundan sonra takmayacam sizcede uzatırlarsa kendisine olmadımı söyleyimmi?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• peki ya yazan kişi çocuğun arkadaşıysa... Git kendin söyle.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sevgili olun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Söyle

1|0
    0|0
  • Kendisine olmadığını söyle bence, direk onunla iletişime geç ve konuşurken arada gül bence. Sana sinir olan kişilerin de bunu görmesini sağla. İsim vermeden birilerinden şüphelendiğini çok takmadığını ama böyle dedikodular çıkmasını istemediğini falan söyle. Seni anlayışla karşılar yakın bile olabilirsiniz sana sinir olanlar da oturduğu yerden izler boşver :D

1|0
    0|0
    • çocuk o arkadaşını yolladıgı kızla takılıyo hep okulda arkadaş grubu var yani yalnız konusamam sosyal medyadan mı konussam acaba :))

Yükleniyor...