Kapat

Ne yapmalıyım ki artık?

İnsanlar sürekli yanlışlar yapıyo bana. Kalbimi kıranlardan hiçbir zaman razı olmadım ama kimseye küs kalamıyorum. İçmde onlarca fırtına kopmasına rağmen dışarıya çocuk ruhlu gözüküyorum. Sırf bu yüzden benim psikopat olduğumu düşünen var. Biraz da baby face olmamdan olabilir ama ciddi anlamda kimseye küs kalamıyorum geliyolar bişey olmamış gibi bende ne olcak sanki affedeyim diyorum ama ben böyle yaptıkça iyi niyetimi suistimal ediyolar. Evet hiç arkadaşım yok dışardan onlarca arkadaşım varmış gibi ama hepsi bencil, ikiyüzlü ve daha birsürü şey. Böyle yapmaya devam ettikçe aşırıya kaçıyolar ve bende artık psikopat olmak istiyorum. insanlardan uzaklaşıyorum. sırf beni kullandıklarını hissettiğim için onlara iğrenç mahluklar olduklarını, onların hayatı için parmağımı kıpırdatmayacağımı her fırsatta fark ettirtiyorum. artık kötü olmak istiyorum kimse beni ezemiyo daha önceki tanınmışlığımdan. belki de ben eziyorum ama artık istemiyorum. Ne apaım ben şimdi?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Durum vahim yani bir arkadas lazım sana baska bişey değil ne sevgili nede 10 arkadas kendine güvenebilceğin birini bul kız erkek fark etmez sadece adam olsun yeter ve istedğin kadar kaba ol ya da saldırgan fark etmez senı rahatlatıcak sey mutluluk paylasmak bazi seyleri aslında okumaya üşendim ama bunu yazan birinin gercekten bir cevablara ihtiyacı oldugunu düşündüm ve verdiğim cevapta seni pek tatmin etmez ama bence baslamak ıcın dogru bı tercıh arkadas dedıgın cok önemli bende bir tane var yetiyor :) yanı bos versene salla hiç olmadı asosyel ol ya da kötü olll zevk bıselerden

1|0
    0|0
    • bir zamandan sonra iyilerin sadece dizilerde ve kitaplarda kazandığını beynime yer ettim istemeden şu anda yakın arkadaşım diyebileceğim bir kişi var o da benim çabamla ben uğraşmasam hiç zaten bir sınavdan geçebilmek için bile beni tamamen unutacak biri olduğunu düşünüyorum.

• Arkadaş için çabalanmanda biraz garip çünkü istediğiniz için yakın olursunuz nese demekkkı cevrende doğru insanlar yok

• tam benim gibisin varya.. bende herkesin kardeşim oldugunu dusunuyorum.

0|0
    0|0
    • efendim?

• hee bende benimkinden bişey mi değiştirdi de ondan diyosun diye arıyodum :D

• kavsak dicektim ne yazmislar :) ne yap biliyomusun sende herkes gibi ol.. kendin icin yasa..

Kızlar Ne Diyor 1

• Evlen

0|0
    0|0
    • sırf bunu için evlenmek saçma

Yükleniyor...