Eşcinsellik için yardım?

Arkadaşlar yaklaşık 3 yıl önce eşcinsel olduğumu anladım kızlara karşı çok az hissedebiliyorum aşk hissini fakat kızlar bana çok yaklaşıyor ve bundan usanıyorum bende normal bir insan gibi karşı cinse ilişki duymak istiyorum bu meret'den nasıl kurtulabilirim?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Şu an istesem de, zorlasam da kadınlara ilgi duyamam. Sen de aynı şekilde, eğer bir geçiş dönemi değilse bu.

0|0
    0|0
    • Umarım geçici birşeydir kimseye açılamam böyle birşeyi..

• O zaman tamamen ilişkiden veya cinsellikten uzak duracaksin tüm hayatın boyunca, kurtulma planın bu mu?

• Hayır alakası yok gerekirse bir kadın ile birlikte olacağım fakat cinsel anlamda değil sadece ilişki belki birşeyler hissederim sadece umut.

• Öncelikle meretten kurtalmam lazım dememelisin. Erkekleri seviyosan sanal ortamdan bulabileceğin kaliteli erkekler var. Ki benim gay arkadaslarım var gayet memnunlar hallerinden.

0|0
    0|0
    • Ben böyle kalmak istemiyorum.

• Ben asla bir erkekle birlikte olmam ben kadın taraftarıyım fakat ''his'' yok.

• Sen bilirsin

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir kerimcan durmaz daha geliyor

0|0
    0|0
    • Ben o adamdan iğreniyorum asla onun gibi olmam benim sadece hislerim öyle ve bunun değişmesini sağlayacağım..

• Yazdığın şey çok iyi kardeşim değil mi

• Senin beddua dediğin şeyi 16 yıldır yaşıyorum kardeşim ve gerçekten beddua..

Yükleniyor...