Gencler bı bakar mısınız? adam gıbı yorum yapın ama?

arkadaslar benım bı kuzenım var benden 5 yas buyuk, ona hep abi diyodum taa ki doğum gününde beni öpene kadar.. yanı toplumda hala abi demek zorunda kalıyorum ama yalnızken hiç diyesım gelmıyo cunkı hıc beklemezdım evet kendısı fırlamadır bılıyorum ama bana asla öyle bısey yapıcagı aklıma gelmezdı, zaten bizim evliliğimizi dusunen bı kac ınsan var cevremızde başta onun annesı ananem teyzem ve yengeler istiyomus yanı benı ona dusunuyolarmıs ama benım yenı haberım oluyo , mesela topluca oturuyoz sacımla oynuyo elimi tutuyo bı sekılde bende sert tepkı verdım basta ama kırmaktan da korkuyorum acaba bıseyler mı hıssedıyo szce zevkıne mı yoksa hıssedebılır mı? bana kuzenden eşi kımse olumlu karsılamaz gıbıme gelıyo ama baksanıza ananem bıle onaylamıs o böyle yaptıkca bende de duygusal bıseyler oluyo ne yapmalıyım?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Belki birseyler hissediodur ama ortamda abi design kisiyle seni nasil dusunsunler ki tuhaf kacmaz mi

1|0
    0|0
    • yani evet ama dusunmusler be kardesım

• Ordan devam ederz die

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Valla durum biraz zor gibi yani burda önemli olan tabiki senin ne istediğin eğer ciddi anlamda ona karşı boş değilsen sen bilirsin ama bana sorarsan olumsuz.
    Çünkü çok sorun yaşarsın gibime geliyor akraba evliliği bide Allah korusun çocuklarda özel filan olur...

1|0
    0|0
    • yani o öyle yaptıkca benımde içimde olusmuyo degıl bıseyler , olsun ıster mıyım ısterım :( ama bılmıyorum kı acaba kullanıyo mu mesela siz erkek olarak ne dusundunuz

• Yani onun yaptığı adamlık değil bir kıza böyle yaklaşmamalı duygularını belli etmiyo doğru düzgün.

• değil mi? mesela ona bızı dusunduklerını söyledım nasip dedi

• saçmalama kuzen demek kardeş demektir zaten evlilik için daha yaşın çok genç en az 7-8 senen var evlenmeye.

1|0
    0|0
  • Duygusal olarak bişe olduğunu söyledin istiyomusun yani haaa ben tavsiye etmiyorum çünkü az cok sende biliyosundur akraban sonuçta ve bu bir hastalık varsa cocukta olmak rıskı cok fazla artıyor. Kusura bakma konu dısına cıkmıs olabılırım ama sende istiyosan hersey olabılır

0|0
    0|0
    • yani o böyle yaptıkca bende de gelısıyo tabı

• yanı ben olsun ısterım ama ama benı oynatmasından çekınıyorum zevk ıcın olmasından korkuyorum ama mesela açık gıysem de o önün ney dıyo

• şimdi benim sevdiğim kızda acık giyinse ben onun bacaklarını kırarım :D demsı normal yanı bı akraban olarak bunu demesıde normal ama sen o kısıyı daha ıyı tanıyosun ve herseyı bence erkek yapmalı yanı ona bırak sende cok buyu hayyaler kurma zaman lazım demekkı

• Neden olmasin :D cocuklariniz 5 goclu 2 agizli dogarsa anlarsin neden dogru birsey olmadigini :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olur olur çok da güzel olur ama dikkat etmekte fayda var. Seni kullana da bilir ama evlenme konusunda kuzenin diye çekinme bir sürü insan var öyle..

0|0
    0|0
    • kendısı ciğerıne cok yandımdır yanı canım yansın asla ıstemez cok duskundur o böyle aıleye bılmem neye , benım gıbı bı cok hareketımız de benzer ama bılmıyorum abla ya onu görunce tuhaf oluyorum böyle dalıp gıdesım gelıyo , Şu an kız ark yok mesela gecen ablamlardayız enıstem ben o oturuyoz bız yanyanayız enıstemde caprazımda kolunu attı ama omzuma degıl arkadakı sandalyeye sonra saçım açıktı yavas yavas oksadı elımı oksadı anlamıyorum belkı Şu an kullanıyo ama git gide hisseder mi ki

• Valla durdur kendini o zaman. Duygular girerse araya olan sana olur. Zamana bırak boş ver tatlım :)

• evet öyle yapıyorum ama ortamda tek kalınca yıne aynı :D duygular dırerse bana mı olur neden ki daha iyi olur ıste karsılıklı hıssedılır :)

• Sen bişey hissediyo musun peki

0|0
    0|0
Yükleniyor...