Gençler lojistik üzerine 2senelik okul okuyorum bu sene son yardım?

Dgs den 300 alıp deniz ulaştırmaya geçmek istiyorum sadece matematik var ve 4 ayım var nasıl çalısırsam 35 40 net yaparım mattan dershaneyede baslıyacagım bu ay?

0|1
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Deniz ulaştırma diosun kaptanlık diosun bence deme derim 18/25 yaşından beri çalışan biri olarak beyaz haki aylik 3.000$ dan cok sey calio hayat senden bilesin yari açık ceza evinde gibi özgürlük sandigin kara hayatini denizlere satiosun 2 renk olur hayatinda mavi siyah gündüz 360 tarafin mavi yer mavi gok mavi akşam yer siyah gök siyah bide bunun üstüne firtinalari koy bide abazan denizcileri gemicileri sapik kaptanları daha stajyer ken tacize ugrarsin diyim görülmüş yaşanmış sahit olunmuş olaylar diyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• dikeyden 300 alma olasılığın var mı sence?

0|0
    0|0
  • İşin zor dgs o kadar kolay bir sınav değil diye biliyorum.. Olmazsa bir sertifika kursuna yazıl oradan sertifikanı alırsan da istediğin işi yapabilirsin ;)

0|0
    0|0
    • Ne gibi yani

• Ama ben okumak istiyorum

• Okursun çok çalış ama DGS zor bir sınavmış...

• Buraya takılırsan yapamazsın gerisini anla işte ;)

0|0
    0|0
    • Baya çalışıyorum ama endişeliyim

• E diyorum ya pratik yaparak bol bol soru çöz

• Ha bu arada bunaldığın zamanlar olacak tadalle ye kahve iç ne hoşuna gidiyorsa onu yap kitap oku burada harcadığın zamanla

• Fotoğrafta tatlı çıkmışsın konu dışı 😂

0|0
    0|0
  • Guzel

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...