Türk sinemasında uzay filmleri ya da şeytanlı korku filmleri neden tutmuyor sevilmiyor gerçekçi gelmiyor?

ben şuna bağlıyorum 100 de 90 nımız cinlere inanıyor şeytanı alt etmeyi biliyor yani onun için mi biz şeytan filmi yapsak hollywood gibi tutmuyor uzay için ise uzaya yayılacak kişilerin biz olduğumuzu biliyoruz onun için mi? biz yaptığımız zaman tutmuyor bunu efektler teknoloji demeyin neden olabilir? onlar dinden uzak olduğu için herşeye inanabiliyor bizlere sadece görsel şov

• onlar boş insanlar filmde tanrının telefon numarasına inanıp arayabiliyorlar
    44% (4)50% (2)46% (6)Oy Ver
  • bizler boş insanlar değiliz bize inandırıcı gelmiyor
    56% (5)50% (2)54% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
güncelleyelim

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• A dedim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Galiba gerçek olmadığı için.

0|1
    0|0
    • cinler var ben inanıyorum zebani dünyaya gelmez ifrit şeytan cin bunlar dünyada da var biz yaptıkmı tutmuyor da insana musallat olmasını biz mi anlatamıyoruz hollywood saçma yapıyor izletiyor

• hollywood'un korku filmleri her zaman 3. sınıf olarak adlandırılır. IMDB'de 7'nin üzerinde şeytanlı film göremezsin; çünkü çoğu kilise filmidir.
      Bilimkurgu için Türkiye daha yapmadığı bir şeyi veya yapamayacağı bir şeyi film olarak insanların karşısına çıkartınca komik oluyor. ABD Nasa ile Mars'a gitti Marslı filmini çekti, gerçekçilik olmayabilir; ama bugün için yok yarın içi insanlı mars seyahati planı var.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• kaliteli yapımcılar yok bütçe zaten yok teknolojide gerideyiz vb diye uzar gider

0|1
    0|0
  • senaryo ve oyunculukta sacmalıyorlar cünkü.

0|1
    0|0
    • a ve b sıkları aynı. sadece farklı cumlelerle yazılmıs... secenekler arızalı bence bu arada:)

Yükleniyor...