Türkiyenin hali nolucak sizce?

Olayın ucu bize geldiğinde çok geç olucak herşey için. hükümet her konuda başarısız ve hiç güvenmiyorum düzeltebileceklerine halkta uyuşturulmuş gibi dini inancını kullanıyorlar hep kötü olucak gibi başka ülkede yaşamakta istemiyorum.

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Haklı olduğun yanlar vardır ancak şu tavrınız yanlış. Ben müslümanım ve dinimi yaşamaya çalışıyorum. Akp'ye oy veriyorsam dinden bahsettikleri için değil. Bahçeli dinsiz mi? hayır. Kemal kılışdaroğlu çarşaflı bayanlarla görüşmemiş miydi? evet. Sırf bu nedenle oy vereceksem bunlarada veririm. Siz kendiniz dışında hiç kimseyi okumuyor, araştırmıyor, dışarı çıkmıyor, hiç bir şey yaşamıyor sanıyorsunuz. Bu yanlış. Bazı insanlar böyle yapıyor olabilir ancak herkes böyle değil. Chp bugün ülkeyi satsa sırf Atatürk kurdu diye destek verecek chp'liler var. Aynı durum işte. Bahçeliye kızıyorlar, uygulamaları beğenmiyorlar ama türkeşten dolayı mhp ye oy veriyorlar aynı durum.
    Başınızı kuma gömmeyin bir insanın özgür iradesiyle oy verebildiği gerçeğini kabullenin. Herkesi aynı kefeye koymayın. Siz işinize gelmeyince bunu kılıf yapıyorsunuz - oy veriyor çünkü kandırılıyor- bu tutumunuz yanlış.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hükümete düşman olucam diye vatan hainliği nedir. Utanmasanın pkk ile hdp ile tüm dusmanlarımızla yatıp kalkcaksanız. Hükümetler gelir geçerde. Bu ülkenın insanlarının sözde modernlık sözde özgürlük sözde adalet ugruna yaptıgı vatan hainliğini hazmedemıyorum. Akpli değilim fakat sizin gibi insanlar yüzünden her seçımde akpye oyumu atıyorum. Ve ınan sırf böyle kaypak ınsanlara ınat olsun dıye. Siyasetle vatan hainliğini ayırt edemeyen asalak bir toplum

0|0
    0|0
    • Düşmanlık ne ya sen bazı insanlar yüzünden hataya düşüyorsan acizsin demekki. Tamam bişey söylemiyelim onlar hep doğru. Bugün PKK ile masaya oturanda hükümet yani oy verdiğiniz kişiler

• E senın ne farkı kaldı pkk ile aynı masaya oturan hükümetten?

• Ne alaka halkı eleştiriyorum hani burda ülkemize düşünüyorum rahatsızlık duysunlar diye kendi adımıda kirletiyorum yeri geldiğinde ama pek faydası olmuyor yine nolursa olsun bahane bulunup oy veriliyor

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Allah bu hükümeti başımızdan eksik etmesin. Bu hükümet olsa şu an Türkiye olmazdı.

1|0
    0|0
  • la ilahe illah

0|0
    0|0
  • Sen hayatının erkeğini aramaya devam et bırak bu konuları siyasiler düşünsün

0|0
    0|0
  • Hocam siz şu Türk tarihini sırf not alayım diye mi okudunuz? Öyle ki böyle umutsuzsun.

0|0
    0|0
    • Ne yazıkki durum kötü bu sefer

• İşte buradan tarihi okumadığın belli. Okumuş olsaydın, Türkler için hangi durumların kötü olduğunu bilirdin. Kardeş kusura bakma önümüze bir iki sorun çıktı diye böyle yaptığınızı şehitlerimiz görse yüzünüze tükürürdü.

Atatürkçüyüz Atatürkçüyüz diyorsunuz ama daha Atatürk'ün gençliğe hitabesinden ders çıkaramamışsınız. (Muhalif olduğundan Atatürkçü olduğunu düşünüyorum.)

Yükleniyor...