Bu adamın akıl sağlığı iyi midir sizce , bir sorunu var mıdır?

arkadaşlar bizim okulda bir tane müdür yardımcısı var. sinirli bir adam ya , okula yeni gelen bir öğrenci vardı. annesi babası ayrı yaşıyormuş. maddi sıkıntılarıda vardı biraz. ona bile okul kıyafetini giy dedi benim yapacağım birşey yok alıp giyeceksin. okulun kurallarına uymayacaksanız defol git felan demişti. çocuk dayanamadı okuldan kaydını aldırıp orduya gitti :D :D :D hele o bağırışını hiç unutmuyorum. sınıfın ortasında herkesin önünde '' defolun gidin ! hadi git ! defool git !! neden duruyorsun defoool !! defooll git hadiiii !!! '' diye bağırmıştı. hiç unutmam. tabi o kadar da kötü değil. güldüğünü ve bebekleri,çocukları sevdiğini görmüşümdür. elbet iyi bir insandır. ama dün gitmiş kapısına '' kıyafeti uygun olmayan öğrenciler giremez !! '' yazmış koptum :D :D :D :D adamı delirtmişler :D :D geçen haftada beni azarlamıştı. daha sözümü bitirmeden bağırdı bana it oğlu.. :( sizce bir sıkıntısı var mıdır? sorunlu mudur? bu adamın derdi nedir sizce?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• akıl sağlığı yerinde değil :/

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Normal

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• evet sorunlu kim bilir o da kurallara uymuyodu sizin yaşınızda

1|0
    0|0
  • bir temiz dayak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Okul kıyafeti konusunda hassas demek ki
    Öğretmenler de "ölüyor olsan bile gelip ders dinle" diyor. Bence hastayken dersle ilgilenmek kesinlikle normal değil

1|0
    0|0
Yükleniyor...