Birkac kizla yakinlastim arkadas olduk ama bugun kizlarin biri bisi yapti kafaya taktim?

Kizlarla nugun beraber duruyorduk sonra bunlarin yakin oldugu ama benim yakin olmadigim bir kiz geldi sonra konusuyoduk birden bana sen gider misin biraz dedi cok kafaya taktim benim hakkimda konusmustur diye dusunuyorum off

Güncellemeler:
Ya arkadas bulma problemim var napabilirim yalniz kalmaktan korkuyorum bu korkuyu nasil asabilirim

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadasinda suç biri benim arkadasima sen gidermisin dese diğerini stirrr ederim yanimdan o kimde arkadasima sen gidermisin diyor ya yanimda yokken gelecek madem ozel konusucak ya da onun yaninda konusucak

0|0
    0|0
    • Daha o kadar yakin degiliz yeni yakinlasmaya basliyoruz maalesef.. O yuzden o kiza da bisi diyemem yani

• Iste ben de boyleyim biraz. Bu yuzden arkadasimiz olmuyo😕 Belki de bana git diyen o kiz gibi bad girl/boy tarzi olmamiz lazim cok arkadas bulabilmek icin 👍

• Benim sorunlarim nedenlerim farkli ya bulamadgmdan değil olmadğindn :(

En İyi Kız Görüşü

• Özel bir şey anlatacaktır bence, seninle ilgili olsa gitmeni beklerlerdi

1|0
    0|0
    • Ben de oyle dusunuyorum degil mi ama yani bana belli ede ede benim hakkimda konusmazlar.. Ama yine de normalce gitmemi bekleseydi olmaz miydi yani sinir oldum insallah dedigin gibidir

• Ne demek, rica ederim :) Kendine iyi bak ;)

• Tesekkurler :)

Erkekler Ne Diyor 2

• millet ekmek derdinde sen neyin kafasındasın :)

0|0
    0|0
    • Oyle deme abi hasta olucam artik cok endise ediyorum her seyi emin ol boyle olmak cok daha kotu bir sey ekmek derdinden

• allah başka dert vermesin bu evhamla stresle bol bol hasta olursun.

• Off aynen ya boyle hayat zor

• Bence ikisinede yol ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...