Yaz geldi millet gabak çiçeği gibi açılmaya başladı?

Sanarsın yakında plaj var, denize girecekler.
Sanarsın sıcak bir tek dişilere etki ediyor..
Abi Allah için hiç utanmıyor musunuz?
Ben erkek olarak gömleğimin ikinci düğmesini açmıyorum, kız olsam öyle giyinemem.
Nasıl başarıyorsunuz?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• İtici bir tipi varsa o şekilde ilgi çekmek istiyorlar mutlaka. Bir erkek çıksın onların önüne kussun ya 😲

0|0
    0|0
    • Hayir iticiyle alakasi yok, kimseye de itici demek hakkim degil. Herkes guzeldir.
      Bu durumu herkes yapiyor.

• Iyi sende, ama bende giymesini bilmeyene iticu diyorum.

• :).

En İyi Erkek Görüşü

• Karpuz Kabuğu denize Düştü :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben üşüyorum ya :D ama yazında öyle giyinmem tabi. Hep derim kendine güvenen bir kız zaten vücudunu sergileme ihtiyacı duymaz.

0|0
    0|0
    • Ya zaten guvenmekle guvenmemekle alakasi yok bu isin :D Hani sergilemek dedigim de, ne biliyi. Misal egilince nerdeyse karni gozukuyor, veya catali gozukuyor bunlarda belki sana basit belki ama :F

• Biliyorum, dikkat etmek gerek.

• Ne isterlerse giysnler ilgilenmem

0|0
    0|0
  • Tebrik ederim keşke senin terbiyenin yarısı kızlarda olsa. Hani yazarlar açınca sanki bakmıyosun diye falan suç açanda insan refleks olarak bakıyo bir kere. bu yüzden cok hak verdim şu an

0|0
    0|0
    • Estagfurullah tesekkur ederim, herkes igneyi once kendisine batirmali.
      Aynen refleks ve de kafami nereye cevirsem hepsi ayni. Hayir yani anlamiyorum nasil bu kadar basarililar. Ben mecbur degilim ki bakmaya gozumude kapatamam, ama rahatsiz oldugum bir gercek. Biraz kafa lazim insanda, sonra da gelip burada ahkam kesiyorlar, neymis oyle mutlularmis kendilerini iyi hissediyorlarmis, disarisu icin degilmis. Sanki bana evde mini etekle geziyor :)

• bende ders vra yazı yaşıyamıyacağım

0|0
    0|0
  • Böyle düşünen de varmış vay be

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• burasıda öyle olur sanki 100mt ilerde plaj var sanırır bilmeyen birini getirsen...

0|0
    0|0
Yükleniyor...