Arkadaşıma ağzının koktuğunu nasıl belli ederim?

Mide problemi var ama onun iyiliği için söylemem lazım çok çekiniyorum kırılır diye. Oda kız bu arada ama hassas yapısı var fakat kimse yanına oturmuyor araya hep beni koyuyorlar bunu direk diyemem ama çaktırmadan nasıl hallederim?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• First vivident filan kullanmaya başla, kendin için aldıgını hissettir. Yanındayken ar ağzına, ona da ver böyle böyle alışacaktır. Sakın direk veya dolaylı olarak söyleme

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle başla, gel canımın içi otur şöyle yanıma, benim göremediğim ama bana zarar veren bir durum olsa bunu bana söylermisin? evet diycektir, rahatsızlığından veya vaşka bir durumdan kaynaklı olabilir ama sendeşöyle bir sıkıntı görüyorum deyip konuyu aç. Bans kırılmiycamı biliyorum çünkü ben senin dostunum iyliğini istiyorum vb... gerisini sen devam et😊

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• İstemeyerekte Olsa Onun Kalbini Kırabilirsin. Hatta Bu Hastalığı Ona Veren Allah Olduğu İçin Onun İsyana ve Küfre Sürüklenmesine Bile Vesile Olabilirsin. Bu Yüzden Ona Dua Et ve Yaratan Allah'tan Şifa İste O Arkadas İçin.
    Allah Resulü Buyurdularki;
    ''Her Kim Bir Kardesinin Allah Rızası İçin Ayıp ve Kusurlarını Ört Pas Ederse, Allah'da O Kulun Ayıp ve Kusurlarını Gizler. Üzerlerini Örter..

Her Kimde Bir Kardeşinin Ayıp ve Kusurlarını Ört Pas Etmeyip Ortaya Çıkarırsa, Allah'da Onun Hata ve Kusurlarını Ortaya Çıkarırda Onu Rezil Rüsva Eder.''

0|0
    0|0
    • Evet bu hadisi biliyorum yani sanırım dua etmeliyim sadece desem dediğin gibi işin farklı yönleri de olacak

• Bencede Kardeşim Dua Et.. Allah Büyüktür O Bizi Duyandır Elhamdulillah

• söylesen ne degişecek biliyordur söylemene gerek yok bence

0|0
    0|0
  • kendınden ornek verebılırsın , mesela bır gun yanına gıttıgınde , bu sabah kalktığımda ağzım cok kötuydu kendımden ıgrendım gıbı soylemler belkı işe yarayabılır

0|0
    0|0
  • kibarca söylenebilir bunda ayıplanacak bişi yok bence

0|0
    0|0
    • Kırılır biliyorum o yüzden yani :/

• cümleye başlarken "kırılmanı gerektirecek bir durum değil ama belki farkında değilsindir diye söylüyorum yanlış anlama..." diye başlayabilirsin

• Senin arkadaşlığına inanıyorsa ve onun iyiliğinin senin için önemli olduğunu düşünüyorsa bir şey demez teşekkür eder baş başa iken söyleyebilirsin.
    bir kaç kere sakız ikram filan et. başlangıç için

0|0
    0|0
  • Soyle ama sadece sen ve o oldugu zaman soyle

0|0
    0|0
  • o kunuşurken elini burnun önüne koy anlayacaktır..

0|0
    0|0
    • Onu yapıyorum bazen dayanamıyorum ama olmuyor

• Yaninizda surekli naneli seker tasiyin ve ikram edin :) ayrica kizlarin nefesi kotu kokmaz ya :)

0|0
    0|0
  • ona benim ağzım kokuyor mu diye sor ona o anlar:)

0|0
    0|0
  • fake face açıp saydır ne varsa :)

0|1
    0|0
  • Ya karşına alıp uygun bir dille söyle birşey yok bunda yani

0|0
    0|0
  • Sahte fake hesap açıp Söylemek çok mantıklı 😄😄

0|0
    0|0
  • naneli sakız al yanına onu her gördüğünde sakız istermısın de

0|0
    0|0
  • Naneli şeker uzat al sende kalsin kanka de

0|0
    0|0
  • Naneli sakız veya şeker yanında bulundur.

0|0
    0|0
  • direkt söyle yüzüne. dost acı söyler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• O konuşurken elinle ağzını kapat eşek değilya anlar

0|0
    0|0
  • Naneli sakız ikram et. Almazsa da ısrar et, mal değilse anlar.

0|0
    0|0
  • Naneli şeker ya da sakız a alıştır. Ya da karanfil filan mesela iyi geliyor kokuya, sen yap onu da özendir ve çaktırmadan alıştır. Bu kırmadan halletmen için işe yarayabilir.

0|0
    0|0
  • yerinde olsam direk söylerdim.. dost acı söyler

0|0
    0|0
  • direk soyleme bence de.
    ama direkt soylemeyi deneyebilirsin.
    kaba bir dille anlatma sen de ne bilimm.

0|0
    0|0
  • Agiz bakimiyla ilgili konu ac ayy dislerim sararmis yaa o kadar frcaliyorum falan sen neler yapiyorsun de inceden

0|0
    0|0
  • bence ağzın kokuyor bazı kızlar senin hakkında böyle konuşmuş de

0|0
    0|0
  • naneli sakız ver ona hergun vivdent iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...