Istanbula geldigimde hep yanliz geziyorm yani bazen kuzenlerimle, nasil arkadas ortami yapabilirm Fransada yasiyorm?

Fransada yasiyorm ama Istanbula 3 ayda bir geliyorm veya 4ayda bir , arkadas bulmak kolay ama iyi insanlar guvenilir , kotu niyetsiz insanlar bulmak zormu?

1|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Evet, zor ancak şunu söylemek gerekirse Esenyurt, Bağcılar gibi yerlerden uzak durun. Hiç tekin yerler değil. Ben Esenyurt'ta kalıyorum ve erkek olmama rağmen biraz korkuyorum. Çünkü burada ki insanlar hep toplu geziyor. Toplu gezen genç kesim bana saldırsa ne yapıcam diye düşünüyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Bu konularda her zaman dediğimi tekrarlayayım. Buradan şu sorunun arkasına bile 200 tane mesaj alabilirsin fakat önemli olan senin arkadaş olarak bile doğru insanı seçebilmende. Yoksa bir insan bir insanı 10 yıl bile aldatabilir, yalan söyleyebilir, bunları yapmayan insanı bulmak da zordur evet ama yapacak bir şey yok maalesef. Şartlar böyle artık.
    Buradan bulma derdim ama Türkiye'de yaşamadığın için seçeneklerin çok fazla değildir muhtemelen. Umarım düzgün insanlara denk gelirsin, dikkat et.

1|0
    0|0
  • Ancak kuzenlerinin arkadaşlarıyla takılırsın. Zaten geldiğin zamanda en fazla 1 hafta kalıyorsundur sanırım.. Bu süre içinde ne ara tanışacaksında tanıyacaksın.

0|0
    0|0
    • Haklisin ama Ben kendim bulmak istiyorm , kuzenleri karistirmadan. 2 hafta kaliyorm

• Evet zor. kuzenlerinin arkadaşları falan zamanla ortamdan arkadaşlık kurarsin

1|0
    0|0
    • Biliyorm oldu zatende kendim bulmak istiyorm, anlatabildm mi?

• Tamam da kendin çok zor değil mi 😊
      Onun için belli sure aynı ortamda bulunmak gerekiyor. orada ki yasantina bak aynı şekilde burada da o tarz kuruluyor

• Bende yalnız gezerdim

1|0
    0|0
  • keşke bırı de benı gezdırse

1|0
    0|0
  • Be my friend desem yavşamış olur muyum. Sanırım evet.

1|0
    0|0
  • Coook zorrr
    Coook basit sans meselesi

1|0
    0|0
  • Bu dediğin fransada da işlemiyor mu? Hepsi guvenilir mi..

1|0
    0|0
  • oo buradan bir sürü bulursan gezdircek arkadaş. mesaj kutunu yağmur gibi yağar mesajlar :D

1|0
    0|0
  • zor..

1|0
    0|0
  • Bütün İstanbul az sonra toplanır buraya
    Merak etme

1|0
    0|0
  • Buradan bul :)

1|0
    0|0
  • Troll bir soru :D

1|0
    0|0
  • İst neresine geliyorsun

0|0
    0|0
  • Benimle kâğıt üzerinde evlilik yapta babanın ğeyrine beni yurtdışına götür

0|0
    0|0

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Gelirken bir uçak dolusu Fransız getir.

1|0
    0|0
  • İstanbul da düzgün arkadaş bulamazsın yoldan çıkartırlar benim bile burda pek muhattap oldugum 1 kaç kişi var

1|0
    0|0
Yükleniyor...