Yaa lütfen biri bana erkeklerin neden çirkin kız sevdiğni açıklasın?

okulumuzda dikkat ediyorum süper yakışıklı çocuklar çirkin kızlarla sevgili. gerçekten çirkin kızlarla yani zevk göreceli kavramdır falan ama çirkin kızlar anlamıyorum bu durumu biri bana açıklasın nolur?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çirkin anlayışlarınız değişik demekki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Açıklamak, bilmenin ardıl koşulu... Bu aynı zamanda sizin güzel bir kız olduğunuzu işaret eden bir yaklaşım, vay ve oooo... Bir kahve eşliğinde bu konuyu daha iyi ve ayrıntılı anlatmak konusundaki yeteneğim, çirkin kızların yakışıklı erkekleri bayıltmalarından daha az değildir...

0|0
    0|0
  • Güzellere erişmek zor olduğu için çirkinler ile idare ediyorlar 😂

0|0
    0|0
  • guzel kizlarin talibi cok olur dolayisiyla sevgili sayilarida cok olur. bu mantikla dusundukleri icin olabilir

0|0
    0|0
  • Aşk tipe bakmaz mesajı veriyorlar.

0|0
    0|0
  • Bak şimdi iyi dinle, yakışıklı olmak emek ister, yakışıklı olup güzel kızla çıkmak 2x emek ister ve 'yakışıklı kişisi' bundan üşenirse 1x emek olan düz kızlara bırakıverir kendisini 👍

0|0
    0|0
  • aynı şeyi erkeklerde düşünüyor bazen sokakta görüyorum ne dallamaların yanında güzel hatunlar var bende kahrımdan ölüyorum
    takma kafanı sanada düşer bir dallama :)

0|0
    0|0
  • belki çirkin ama düzgün kızdır. Erkek adam düzgün kız ister güzel olup k, şar olcağına misal.

0|0
    0|0
  • nerden öyle bir hüsnüzanna kapıldınız. nefret edeiyoruz çirkinlerden

0|0
    0|0
    • hiç öyle görünmüyor nerede agzı gözü yamuk, kilolu kız var seçmişsiniz

• onlarla eğleniyorlardır. birde çirkin kızlar güzellerden daha iyi sevişir

• Kimmiş o mal

0|0
    0|0
  • çirkin candır ♥

0|0
    0|0
  • Çirkin kız açığı kapatmak için extra çaba harcar kanks. Güzel kızların triplerinden bıkanlar için.

0|0
    0|0
  • Güzeller çabuk aldatır ondan kızlarda aynısını yapıyor napalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Artik sevgililik ve ask konularinda insanlarin tiplerini yargilamayi birakirsak anlariz belki kiz cirkindir ama eglencelidir espri anlayisi iyidir muhabbeti iyidir oyle dusun bunlar olunca tip ikinci planda kalir

0|0
    0|0
  • Demeki icleri guzel

0|0
    0|0
  • Çirkin kızın peşinde erkek olmaz yani kendilerini güvenceye alıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...