Ya neden aynı saatte böyle oluyor anlamıyorum artık korkmaya başladım?

Geçende sormuştum belki hatırlayan olur sabah vakitleri üzerime çöktüler çok ağladım diye bugünde aynısı oldu sabah namazını kılıp yattıktan sonra böyle oluyor ışık kapalı olursa oluyor birde açıksa olmuyor ve ben korkmaya başladım niye böyle oluyor artık saçma şeyler düşünmeye başladım allah korumuyor mu diye sonuçta sabah namazını kılan korunur diye biliyorum namazlarımı da kılan birisiyim artık kafayı yicem

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• korktuğunu belli ettirme sakın o zamn oluyormuş bide sen kafan tavana bakar gibi uyoyorsan kesin bundandır

0|0
    0|0
    • yan yatıyorum sağ tarafa doğru zaten hep aynı pozisyonda oluyor

• bence yarar sen bir dene istersen ya da odanı değiştir 2 hafta öncesinden aynı şey benimde başıma geliyordu odamı değiştirdim bitti

• benim odamda ayetel kursi asılı ama odamı değiştirme gibi bir şansım yok evde herkesin bir odası var yani odamdalar mı anlamadım ki

Erkekler Ne Diyor 3

• hemen doğa ustu şeylere baglamayin ya. belki bir rahatsızlığın vardır abi. o çökme olayinin adi da uyku felci. Ne demek allah korumuyir tobe tobe 😀 Dövlet bize bahmiyır diyen karı geldi aklıma 👻😀

0|0
    0|0
  • allah korusun diye kılma namazı borç olduğu için kıl

0|0
    0|0
  • namaz kılana daha cok musallat olur seytan sınavı daha buyuk.. digerleri zaten seytanın istedigi gibi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Beyin yapısı, bir şeyden çok etkilenmişsin. Allah tabiki de korur, senin buna hesap soruyormuş gibi yaklaşman yerine imtihan olunduğunu unutmaman gerekir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...