Kediler nankör hayvanlar mıdır yoksa sevimli gayet sevilesi canlılar mıdır (Nankör mü/Nankör değil mi) ?

Kedilere nankör diyenler bir toplansın kediciğin diyecekleri var size neden nankör buluyorsunuz diye soruyor kediler gerçekten nankör mü yoksa insanların attıkları çamurdan mı ibarettir bu nankörlük :)

Nankör mü Nankör değil mi?Kediler nankör hayvanlar mıdır yoksa sevimli gayet sevilesi canlılar mıdır (Nankör mü/Nankör değil mi) ?
#pilavüstü #kedilersoruyor

0|0
22|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bir tane alabilirsem alacağım, nankör değil aksine çok iyidir kediler, temizlerdir de ayrıca...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Hayır nankör değiller. Bağımsız, özgür ruhlu ve kafasına göre bir hayvandır. Bir kediye mama verdiğinde elini çizmesinin nedeni ise teşekkür anlamındadır. Ayrıca "yahu ben bu kediyi besliyorum yedirip içiriyorum bir türlü sevdirmiyor kendini nankör" diyenler vardır. Kediler nimetlerin Allah'tn geldiğini bilerler ve Allah'tan başkasına itaat etmezler. Kedileri severim. :)

3|2
    0|0
    • Az önce biri daha dedi allah inancı varmış sadece ona saygı duyarmış değişik canlılar

• valla bilmiyorum kedilere kıyamam tatlı hayvanlar

• Tabiki tatlılar kanka 💁🏼

• Insan kendisinin aynasidir :) o kotu karekter *nankorluk* insanogluna ait.. hayvan nasil nankor olabilir. Bizim ne beklentimiz var hayvandan. Hayir ne hakla onlari evcil hayvan olarak aliyoruz ki?
    Neyse kediler sadece bagimsizlar. Ozgurler. Bize muhtac olmadiklarini biliyorlar.

Kopekler sadik evet ama sadece biz olmadan yasayamazlar diye dusunuyorlar... hayvanlarin hepsi guzel 😇

1|1
    0|0
  • Nankör degildirler sadece kendi istediklerini yaparlar. Sahibi yemegini verir ama köpekler gibi sahibine daha yakın davranmazlar çunku kendiye gore yemegini veren sahibi degil Allahtir. Sahibi olen kopek basinda bekler ama kedi sahibini yemeye baslar acikirsa boyle bir haberde okumustum

2|1
    0|0
    • doğrudur sonuçta hayvanların doğasında yaşamak var insani duygular beklememek lazım

• diğer canlılarda var sanırım hayvanlar daha hisli bizdeb

• bazı insanlarda öyledir sanırım haklısın o konuda biraz karşılık bekler şımarık hayvan kedi doğrduur

• Nankör değillerdir ama kendilerine saygıları ve gururları vardır. Bana yemek verdin diye beni sahibin sanamazsın asıl ben senin sahibinim der, aslında bir yandan yemeğini suyunu veriyoruz, kakasını temizliyoruz her istediğini yapıyoruz dısarı cikmak istese kapiyi aciyoruz gelmek istese yine kapiyi aciyoruz, o oynanak istedigi zaman oynuyoruz, onun oturmak istedigi yerde oturmuyoruz, bu durumda asıl sahip o bence 😂😂

1|1
    0|0
    • Ahahah kediler istediğini yapan hesap vermeyen hayvanlardan sanırım

• anneler biraz öyle binde bir denk geliyor sanırım akıllı hayvanlar neyse sağlık olsun

• Aynen öyle tesekkur ederim

• tatlılar nankör değil

0|1
    0|0
  • Değil

0|1
    0|0
  • Sevimli hayvanlar insanlardan daha sevimli

0|1
    0|0
  • Nankörler

1|1
    0|0
  • Hayır koca karı lafları bunlar. Kediler çok tatlı ve sevinli tertemiz hayvanlardırlar

0|1
    0|0
  • Kediler degilde baska hayvanlar nankor oluyordun

0|1
    0|0
  • degiller

0|1
    0|0
  • Kediler nankör değil özgürlüğüne düşkündür.

0|1
    0|0
    • biraz asiler haklısın günümüzde eve kapatıyorlar hayvan hiç yoktan yere

• Dışarda terkedilmiş ölmesin diye aldığın yavru kediyi besleyip büyütüp sokağa bırakırsan o hayvan gene ölür. Sokakta bulunan hiç bir parazite ve diğer hastalık etkenleriné karşı immun sistemi gelişmemiştir çünkü. Ayrıca diğer hayvanlar ile nasıl anlaşacağınıda bilmez. Kavga eder ve ölür.

• Kediler mi nankördür? 5 tane kedi besledim aha dayıya sor!

0|1
    0|0
  • Iki tane kedi besliyorum bir nankorluklerini gormedim valla :D

0|1
    0|0
  • hayir yok öyle bir şey

0|1
    0|0
  • cok tatılar ama nankor degiller

0|1
    0|0
  • nankor degıller

0|1
    0|0
  • hayvanın nankörü kötüsü olmaz

0|1
    0|0
  • bence butun kediler ikizler burcudur

0|1
    0|0
  • ay ben kıyamam onlara

0|1
    0|0
  • Kediler çok tatlı ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bir köpek yavrusunu bul büyüt ve yetiştir. Bırakıp git bir yıl sonra geldiğinde seni asla unutmaz hemen gelir sokulur yalanır.. kediyi büyüt yetiştir bırak git geldiğinde tanımaz bile.. Köpek bir lokma yemek verilen yere köle olurken, kedi yemek yediği kapıyı enayi gibi görür...

1|1
    0|0
    • köpeklerle yıldızı barışmayan tek kişiyim sanırım açıkçası her fırsatta saldırmak için uğraşıyorlar sanırım ömrüm boyunca bir köepk besleyemem fobi oluştu bende saldırmalarından

• Korkunu hemen anlarlar sorun bu.

• açıkçası köpeksizde hayat geçirebilirim sanırım gerek yok ya 3 kez ısırılma tehlkesi atlattıktan sonra yaklaşmama kararı aldım

• Her hayvan doğasinin geregini yapar. Severim kedileri

0|1
    0|0
  • nankör falan değil kedi evde beslenebileck tek hayvan hadisleri bile var içtiği su kabında nsu içilip abdest alınabiliyor o derece mübarek bir canlı hemde kedi besliyenler bilir nankör olmadıgını 2 tane kedim var gayette kardeşim gibi oldular mok atıcak yer bulamayınca hayvanlara atan işsiz pskoloji ürünleri bu söylemler

0|1
    0|0
  • Kediden kediye değişebilir ama evcil hayvanlar kategorisinde Nankör denince akla gelen ilk isim ve genelinin nankör olduğu doğrudur diye düşünüyorum. Hatta halk dilinde kediler bayanlara benzetilir bazı halklarda.

0|1
    0|0
  • kediler güzel hayvanlardır lakin pars ı daha çok severim

0|1
    0|0
  • Doğada insanoğlu kadar nankör bir varlık yok. Kediler nankör derlermiş peh. Kediye köpeğe insanlık yap. insana fazla insanlık yapma. Hayvandan farkın kalmaz..

0|1
    0|0
  • nankör değil başına buruk

0|1
    0|0
  • Evet kanka çok noarkörler hiö sevmiyorum o yüzden

1|1
    0|0
  • Cok nankorler.

0|1
    0|0
  • İnsanlar kadar değil

0|1
    0|0
  • kedi ye gore deyisir :)

0|1
    0|0
  • Nankör tabii ki diycem ama değiller gerçekten.

0|1
    0|0
  • 3 kedili biriyim emin ol bizden daha insanlar kediye nankör diyen insan nankördür vicdan yoksuludur net

0|1
    0|0
  • Insan denilen hayvan kadar nankör olamZlar

0|1
    0|0
  • İktisatçı varliklardir. Kendi haklarına sahip çıkarlar. İnsan gibidirler

0|1
    0|0
  • nankördür. ispatlı kanıtlı belgeli herşey mevcut. tercihim köpektir.

0|1
    0|0
    • bende köpekten korkarım güven olmaz aç bırakırsan ısırır adamı

• uçak kazasından sonra uzun süre aç kalan insanlar, ölen insanların etelerini yemek zorunda kalmışlar. normaldir o. kediler her boka tırmık atar. en azından köpekler kediler gibi nankör değildir adamım.

• köpek uzak dursun benden ya her gören köpek havlıyor sanırım yıldızımız barışmıcak ısırmaya kalan saldırmaya kalkan tek hayvan köpek bana bir şey yapmadığım halde hav hav bir ömür geçiremem sanırım bir köpekle

Yükleniyor...