Beyler bayanlar toplanın. Dünyanın en güzel kadınlarının bulunduğu ülkeyi seçiyoruz. Sizce Hangisi?

Beyler bayanlar toplanın. Dünyanın en güzel kadınlarının bulunduğu ülkeyi seçiyoruz.!!

• Rus kızlarıBeyler bayanlar toplanın. Dünyanın en güzel kadınlarının bulunduğu ülkeyi seçiyoruz. Sizce Hangisi ?
    5% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Ukrayna kızlarıBeyler bayanlar toplanın. Dünyanın en güzel kadınlarının bulunduğu ülkeyi seçiyoruz. Sizce Hangisi ?
    0% (0)14% (2)6% (2)Oy Ver
  • Fransız kızlarıBeyler bayanlar toplanın. Dünyanın en güzel kadınlarının bulunduğu ülkeyi seçiyoruz. Sizce Hangisi ?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İngiliz kızlarıBeyler bayanlar toplanın. Dünyanın en güzel kadınlarının bulunduğu ülkeyi seçiyoruz. Sizce Hangisi ?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İtalyan kızlarıBeyler bayanlar toplanın. Dünyanın en güzel kadınlarının bulunduğu ülkeyi seçiyoruz. Sizce Hangisi ?
    5% (1)7% (1)6% (2)Oy Ver
  • Brezilya kızlarıBeyler bayanlar toplanın. Dünyanın en güzel kadınlarının bulunduğu ülkeyi seçiyoruz. Sizce Hangisi ?
    14% (3)7% (1)11% (4)Oy Ver
  • Türk kızlarıBeyler bayanlar toplanın. Dünyanın en güzel kadınlarının bulunduğu ülkeyi seçiyoruz. Sizce Hangisi ?
    76% (16)72% (10)74% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• türk kızları gerçekte bu kız kadar çirkin değil ki türk kızlarına hakaret bence bu :)

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• müdür aşağıya doğru giderken hız sınırını aştım ama o son fotoo yıktı beni tüm hayallerim ile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Türk kızının da bu şekilde yarı çıplak fotoğrafını koyman gerekirdi adil olmamış bu bir ikincisi Dünya üzerinde küçücük bir noktadan ibaretsin utanmadan bir de insanları yargılıyorsun 😂

2|0
    0|0
  • Kendi ülkesinin kızını aşağılayan tek topluluksunuz

2|0
    0|0
    • sizde erkekleri aşağılıyorsunuz yalan mı :) çok iyi olmuş

• Ayrıca biraz milliyetçiyseniz kendi ülkenizin kızını aşağılamazsınız. Adam hem milliyetçi hem de Türk kızını aşağılıyor. Üstüne de en alta koymuşsun. Bravo diyorum sadece.

• bugün tam tersini gördüm ondan yaptım. yoksa kamiller kezbanlar yine birbirimize kalıcaz sıkıntı yok eğleniyoruz.

• He he he -_-

0|0
    0|0
  • brezilya venezuela

0|0
    0|0
  • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • malmısnız ya bütün türk kızları kezbanmı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 1- Rusya ve ukrayna ayni genden gelir fark yoktur islerini bilir vodka yi severler
    2-Fransizlar iyi opusurler ve ıtalyanlar gibi tutucu muafezakar ve aşırı dincidirler
    3-İngiliz kizlar 30 dan sonra pörsür cirkin olurlar
    4-Karnavalia brazilya kalca ve dans sicak kanlı ve beyaz erkeklere düşkün olurlar.
    5-Türk kizlari kaprisli dik asi kızmız annane ve ergen kiz modlari arasında gel git yaşarlar kopek gibi bakar kedi gibi yavşar arı gibi sokarlar. Bazı çorak arazilerde erkeklerden cok bıyığı vardir kollar facia selulit ve varislerle catlaklari 1.60 boy ortalamasini demiyorum bile

0|1
    0|0
  • olum niye milleti tahriş ediyorsun

1|1
    0|0
  • türk fotosuna koptum :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...