"Rahat olun" cümlesinden bu kadar tiksindiğimiz başka bir devir olabilir mi?

Ankarada bombalar patlar , açıklama "Rahat olun"

Taksimde canlı bombalar gezer , açıklama "Rahat olun"

Ankarada Emniyet müdürü özellikle denemek için "Çalıntı araçla" sokak sokak dolaşır, bir Allahın kulu çevirmez , ve bu gazetelere düşer, ama "Rahat olun, adamda bombacı tipi yok neden durduralım" .

Kişisel bilgilerimiz , TC numaralarımız , Adreslerimiz internete düşer "Rahat olun"

TVde açıklama yapıyor bazı kişiler "Çok istiyorsan vereyim adresimi gel çay içelim diyor" gerçekten çok rahat olmamız gereken bir dönem.

Etraf "Dolandırıcı, hırsız, sapık, pedofili" kaynar , ama rahat olalım , Park Bahçe yapalım , 5 tane daha köprü , 10 tane daha metro yapalım. Neden? Sapıklar rahat dolaşsın diye , Neden? Dolandırıcılara yeni güzergah çıksın diye mi?

Ben bu ülkede nasıl rahat olayım?

Peki sesini çıkarmayan sen? Sen rahat mısın?

Geleceğin şaibeli sınavlarla belirleniyor , işe alınırken torpille senden daha düşük puanlı işe giriyor.

Sen doğalgaz faturanı denkleştirmeye çalışırken, başkalarının kapısına bedava kömür yığılıyor , doğalgaz paraları ödeniyor , bedava akbil çıakrılıyor.

Evet , siz , rahat mısınız oturduğunuz yerde?

1|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Amerikanin bir eyaleti olma yolunda adim adim ilerliyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• rahatım

0|0
    0|0
  • Katılıyorum söylediklerine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• rahat ol..
    öleceksin.
    normal bir ölüm olmayacak bu..
    dedenin anneannenin öldüğü gibi yatağında ölmeyeceksin.
    kolun kopacak, bedenin parçalanacak.
    milli ( istirahat ) teşkilatımız gerekenleri yapıyor..
    Rahat ol..
    parça parça öleceksin..

0|0
    0|0
  • O kadar boş yazı yazmissin ki kimse tenezzül edip okumamis bile bu da sizin boş birisi oldugunuzun kanıtı sanırım..

0|0
    0|0
    • Hee boş boş boş :D bomboş :D

• Adilik

0|0
    0|0
Yükleniyor...