Hepimiz maymunuz diyen genç hakkında ne düşünüyorsunuz?

Böyle bir videoya denk geldim ve oturup ciddi ciddi izledim. Muhtemelen arkadaşımız üniversite öğrencisi. Ve yine muhtemel ki felsefe ile alakalı bir şey okuyor. Ya da hiçbiri olmasa bile evrim teorisini vikipedia'dan okuyup sokağa çıkmış ve kendini rezil etme çabalarında :)

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Maymun kısmı dışında evrim kısmına katılıyorum ama o videoda herkes bir yarım düşünüyor. Bana göre evrimde var tanrıda var. Tabi herkesin kendi tercihi. Kim neyi neden düşünüyor diye tartışabiliriz ama yüklenmeye gerek yok.

0|1
    0|0
    • Aynen. Kimsenin dini düşüncesine ön yargı yok bizim açımızdan. Ama orada o maymunuz diyen çocuk hem %1'lik bile olmayan bilgisiyle konuşuyor, hemde sunucu " şimdiki maymunlar niye insan olmuyor " diyerek konuyu saptırıyor. Bilerek konuşsa azıcık kilit edecek karşısını ama yok. Sonrada ateistler maymuncu diye ortaya laf atılıyor

• Aynen bana göre iki tarafta da sorun var, katılıyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Adam biyandan hakli karsisindakiler pek bir insana benzemiyor 🤔

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gel de bunlara muzla olan akrabalıklarını anlat. - bu arada çocuk vikipedi mikipediden de olsa doğru bilgiler edinmiş. onu saçma gösteren bunlarla tartışmaya girmesi.

0|0
    0|0
  • Sonra da, vay efendim Türkiye neden gelişmiyor sjsjsj

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• evrim teorisine bakış açınız buysa genç gayet haklı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...