Kayseri'de yolda kaldım. Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar bu sabah banka hesabıma yediğim ani bir bloke sebebiyle Kayseri'de yolda kaldım ve sıkıntılı durumdayım. Ulaşılabilecek yakınlar konusunda telefonu servise gönderdiğimden ve geçici bir telefon kullandığımdan kayıtlı kişilerin kaybından dolayı sıkıntı yaşıyorum saatimi satmaya çalıştım para etmedi sizce ne yapabilirim?

Güncellemeler:
Tamamdır sıkıntı halledildi.

1|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Karakola git

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Banka hesabın neden bloke yedi onu bir öğrenelim. İkincisi aklında olan numara ile ulaşmaya çalış. Face üzerinden ulaşmak istediğin kişinin numarasını iste. Saat öyle beklenilen fiyatta olmaz. Eğer gerçektn dardaysan verilen rakama razı ol

0|0
    0|0
    • vergi borcundan dolayı banka hesabım bloke yedi. aklımda olan numaraları aradım yurt dışındalar face üzerinden sabahtan beridir millete ulaşmaya çalışıyorum halen görmediler gören ve samimi olmadığım bir iki kişi ise virüs sandı saate verdikleri fiyat 50 tl ve ben bunu 900 tl ye almıştım ayrıca 50 tl ihtiyacımı karşılasa emin ol satardım ama yetmiyor çünkü araca benzin aldıktan sonra petrolde ödeme yapamayınca farkettim blokeyi ve petrole 200 lira ödemem lazım ayrıca daha vana gideceğim ve oraya kadar ne kadar yakıt ihtiyacım olacak bilmiyorum...

• İş sıkıntı

Kızlar Ne Diyor 4

• yakının numarası varsa arayalım? bırı gelıp senı alsın ya da garantı bankasından telefonuna eft yapılsın saat gecmeden

0|0
    0|0
  • Aynı bankadan kayseri de yok mu git orayla konuş ya da ulaşabileceğin en yakın kişinin numarasını al karakoldan millet burda sana ne önerebilirki para mı yollayacaklar sanki umursamaz bile kimse

0|0
    0|0
    • banka ve vergi dairesini ezberledim sabahtan beridir ama çözüm bugün için yok bürokrasiye takılıyoruz. Kimseden bir beklentim yok emin ol

• acil taksi iste

0|0
    0|0
  • Taksi cagir ak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 118 80

0|0
    0|0
  • pastırma al gelirken

0|1
    0|0
    • Rabbim inşaallah seni düşürmesin de durumun zorluğunu anlamayasın...

• bir gün bu lafların yüzünden düşersen ve çaresiz kalırsan sen beni iyi hatırla...

• LA NE YİNİ HATIRLIYCAM SENİN

• Sır kapisi gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...