1 yıl önce kapanmıştım ama açılmak istedim ve ailem hiçbir şey söylemedi ne baskı yaptılar ne bişey?

Şimdi kapanmak istiyorum namazlarımı falan hep kılıyorum herşeyime dikkat ediyorum dikkat cekicek seyler yapmıyorum yani Allah rızası için kapanmak istiyorum ama insanlar bir kere kapandıgım için ne derler bunu bilmiyorum hakkımda kötü düşünülmesini istemem ne yapmalıyım?

0|1
14|15

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar için değil inandığın için yap

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu insanlar ne düşünür takıntınız nedir ya bukadar toplumun bir parçası olmayın arkadaşım önemli olan allah ne düşünür onu hesab edin

0|0
    0|0
  • Allah rizasi kazanmak icin once insanlarin rizasimi gerekli

0|0
    0|0
  • Icinden ne geliyorsa onu yap baskalarini onemseme.

0|0
    0|0
  • Ne yaparsan yap insanlar her zaman konuşur.
    Sen Allahın rızasını gözet

0|0
    0|0
  • öte tarafta kimin ne düşündüğü sorulmayacak senin gönlündeki dökülecek ortaya

0|0
    0|0
  • bir süre böyle devam et. Kendini hazır hissedip emin olunca kapan

0|0
    0|0
  • Bir müddet sonra karışmamaya başlıyorlar

0|0
    0|0
  • Bence nasil icinden geliyorsa oyle yap

0|0
    0|0
  • Kim ne derse desin kapan. Yarın cehennemde onlar yanarken sen gölgede oturacaksın

0|0
    0|0
  • Ulayn baskı yapsalar suç yapmasalar yine suç amacınız ne olum

0|0
    0|0
  • Önemli olan Allah neder bence onu düşün

0|0
    0|0
  • kapan ama bidaha açılma çok günah

0|0
    0|0
  • Umarım bu seferki kalıcı olur

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Ister açil ister kapan namuslu vicdanli gururlu terbiyeli ve insan olduktan sonra fark etmez Allaha bizde inaniyoruz din sadece kapanmak degil bu senin icinden gelmesi olan biseydir kimseyi dusunmemen gerekir kendinden baska 😊

0|1
    0|0
  • inandığın ve içinden gelen neyse onu yap madem ailende de bir baskı yok, özgürsün canım. Allah'la kulun arasına kimse giremez...

0|0
    0|0
  • Kapanıcaksan bidaha acılma

0|0
    0|0
  • sen ne yaparsan yap.. nasıl davranırsan davran.. insanlar seni görmek istedikleri anlamak istedikleri gibi düşüneceklerdir.. o yüzden sen sadece içinden geleni yap.. boşverrr

0|0
    0|0
  • İnsanları boşver sen yanarken kimse onu alın beni atın demeyecek kapan amactekrar açılma

0|0
    0|0
  • bu senin hayatın senin kararların kimseyi bağlamaz

0|0
    0|0
  • kapanıp açılmayı oyunmu zannediyorsunuz? başkalarını düşünmeden sadece kendin için kapan yoksa sevabı kalmaz ve kapanıcaksan açılma

0|0
    0|0
  • Kapanacaksan cok iyi dusunmelisin cunku biliyosun ki o bir oyuncak degil

0|0
    0|0
  • daha yasın küçük bence kapan ve daha acılma allahla dalga gecer gıbı tocbe tovbe kapan tabı aılenın o zaman bısey dememesının sebebı de kucuk oldugun ıcın olabılır

0|0
    0|0
  • insanların ne dediklerini boşver önemli olan allahtır

0|0
    0|0
  • Yüreğinin götürdüğü yere git. Elalem ne der anlayışıyla bir yere varılmaz. Nasıl mutlu olacaksan o şekilde hareket et. Kapalıyken mi kendini daha mutlu ve huzurlu hissedeceksin yoksa açık halinle mi iyice kurgula, sağlam kararlar al.

0|0
    0|0
  • Niye acilmak istiyorsun? Bu isler senin keyfine mi bakiyor?

0|0
    0|0
  • Istedigini yap kime ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...