Kızlar, Kendime olmayan saygıyı kızcağıza karşı ortaya çıkarmam?

Gelelim detaya... Kızın biri var ve çok iyi kalpli böyyle saftirik mi saftirik... Yahu insanda az kötü niyet olur be... Neyse pek fazla konuşmuşluğumuz yok ama eğer salak ya da canım değilsem kızın gönlü var ama okulda varrrr... Neyse dedim bunla konuşayım bilip bilmeden belkide umut vermişizdir neyse konuşmaya yeltenemedim yazdım mektuba eline tutuşturdum uzaklaştım ve onu görmemek için fakültenin çok ters yerlerinden giriş çıkış yapıyorum artık... İşin ilginç yanı hayatımda belki başka kızlara heyecan duymuşumdur ama hiçbirinde onları kirlettiğim hissine kapılmadım... Belki her hangi bir kızla cin**el ilişki kurmamış olabilirim bu yaşıma kadar ama po**no izlemişiğim var, sigara içmişliğim var, bazen çok kötü düşüncelere kapılmışlığım var, namaz kılmamışlığım var, kuran okumamışlığım var varda var anasını satayım. Ulam bakamıyorum bile gözlerine kirletmeyeyim diye kızın gözlerini... Öyle bambaşka birşey bazen çok yumuşadığımı hissine kapılmıyorum değil. Ama aşk ya da klişeleşmiş zımbırtılar değil bu elim ayağım titremiyor görünce ama öyle saflaştığımı hissediyorum onu görünce o kadar... Nedenmi paylaştım fikirlerinizi almak için...

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...