Eski sevgilimi televizyonda görmekten artık çok sıkıldım?

Merhaba arkadaşlar öncelikle evliyim onu belirtiyim, sorumda da gördüğünüz gibi eski sevgilimi televizyonda görmekten çok bunaldım, fakat kendisinin olduğu programı eşim çok seviyor ve izliyor, ben izlemek istemiyorum ama eşim izlediği için bir şey de diyemiyorum, eşim programı izleyince zaten başka şeylerle oyalanıyorum, ayrıca eşimin ailesi bize geldiklerinde de tv de o programı izliyorlar ve benden küçük iki görümcem eski sevgilime resmen ölüp bitiyor , bu beni kıskandırmıyor tabiki asla alakası olamaz ama adını söylemelerine bile tahammül edemiyorum çünkü eski sevgilime ait bir şey duyup görmek istemiyorum, biz birbirimizi çok sevmiştik severek ayrılanlardanız çeşitli nedenlerden ötürü ve beni çok kırmıştı , ona ait bir hissim asla yok sadece bana yaşattıklarından dolayı ondan nefret eder hale geldim ve tv de de görünce canım çok sıkılıyor sizce napmalıyım , eşimi o programı izlemekten nasıl vazgeçiricemm?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• vaz geçiremezsin gerçeği söylemedikçe

0|0
    0|0
    • Artık baya oldu söylersem neden şimdiye kadar söylemedin diyecek ve sinirlenecek.

• Ohoo

• ya da program günleri dışarı çıkın

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Anlat.😉

1|0
    0|0
  • kim Mahmut Tuncermi? :D :D

0|1
    0|0
  • meraktan öldüreceksin bizi yaff kim bu eski sevgilin :)

0|0
    0|0
  • Survivordaki zibidilerden biri sanırım

0|0
    0|0
  • Kim bu meshur adam demek geldi icimden 😂

0|0
    0|0
  • acun mu eski sevgilin :))

0|0
    0|0
  • eski sevgilin olduğunu söyle :D

0|0
    0|0
  • organize olup rtüke şikayet edelim. yasaklasınlar.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilin olduğunu söylemen yeterli😆
    Tv yi camdan atar

0|0
    0|0
    • Eşim çok kıskanç bunca zaman neden söylemedin der ve olay olur.

• Öyleydik ama bir değeri yok benim için artık, eşimi çok seviyorum , fakat tahammül edemiyorum napcam bilmiyorum.

• Üzüldüm canım yaaa

• Orası biraz zor gibi biraz ugraş vazgecer izlemez belki

0|0
    0|0
    • Çok seviyor her akşam olsa izler vazgeçeceğini sanmıyorum.

• Çoğu zaman başka şeylerle uğraşıyorum zaten ama eşim de akşam 8 e kadar falan çalıştığından eşimin de yanında zaman geçirmek de istiyorum.

• Ozaman katlanıcaksın başka yapabilecegin pek bisey yok

• hangi program o merak ettim:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Lisede Bana teklif eden bir arkadasimda dizide oynuyor cok sevmezdim kendisinide o diziyi surekli izliyorum cogu zaman bana teklif edenin o oldugunu unutuyorum bile. zamanla etkisiz hale geliyor.

0|1
    0|0
  • hangi program

0|1
    0|0
  • Ne programi mis o merak ettim

0|1
    0|0
  • Hangi program ki bu?

0|1
    0|0
  • Ben bilmem eşim bilir mi?