Bu ülkedeki gereksiz insanlar ölse diye liste yapsak en başa kimi yazardınız?

bu ülkedeki gereksiz insanlar ölse diye liste yapsak en başa kimi yazardınız?
benim listem anketimin üstten aşağı sıralamasıdır. aslında Listem uzar daha çok sığır var bu memlekette

• Recep Tayyip Erdoğan
    29% (6)50% (9)38% (15)Oy Ver
  • Sedat Peker
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Erdal Acar
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Aziz Yıldırım
    5% (1)11% (2)8% (3)Oy Ver
  • Kimse ölmesin Yazıktır.
    33% (7)0% (0)18% (7)Oy Ver
  • DİĞER (Belirtiniz)
    33% (7)39% (7)36% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Koşusunu sürekli taciz edip kavga çıkınca da 2 çocuklu aileyi katledip, gazatecilere iyi yaptım gene olsa gene yaparım diyen akli dengesi bozuk psikopat ve türevleri bu ülkede geberip gitmesi gereken ilk mikroplar

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• selahattin demirtaş

0|3
    0|0
    • Politikacılar tüzel kişilerdir yerindekilerin ölmesi pek bir şey değiştirmez yerine hemen yenisi konulur.

• @Teletabiyat bu adam bu işi biliyor RTE İde yazmıcaktım aslında siyasileri kişisel algılayıp yanılıyorlar. tayyip gider mayyip gelir.. önemli olan kökten devrimcilik harekatıdır. ama işte

Erkekler Ne Diyor 7

• Demirtaş ve yalakçıları, kılıçdaroğlu ve yalakçıları, can dündar ve diğer vatan hainleri, fetö, tacizci sapıklar, bir de ölmesin ama Gereksiz bir adam Survivor semih :)

1|3
    0|0
  • Devlet bahceli kilictaroglu bide fetoo bide selahttin demiroruspusu

1|2
    0|0
    • Politikacılar tüzel kişilerdir yerindekilerin ölmesi pek bir şey değiştirmez yerine hemen yenisi konulur.

• Tayip

0|2
    0|0
  • Ke-MAL KILIÇDAROĞLU

0|1
    0|0

• Seni yazarım

0|1
    0|0
  • RTE kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Or osbu co cugu Kemal kilicdaroglunu nyie yazmadinda tayyibi yazdin lan?
    O lisetede olmasi gerek bircok pi c vat an hai ni var bu ülkede.

0|1
    0|0
    • siyasiler gereksiz değildir. RTE İde yazmıcaktım da sevmıorum biliyormusun

• sevmiyorum ibneyi ,, ölsün ya

• bende kemali sevmiyorum. hattaölmekle kalmasin o chp denilen partide tarihe karissin. ismini anmak bile yasaklansin

Yükleniyor...