Lezbiyenim ve duygularıma yenik düşüyorum. Bunun günah olduğunu biliyorum ama elimde değil. Lütfen düzgün cevap verin?

Ne yapmam lazım inanın hic bilmiyorum. Erkeklerle ilgilenmeye calistim olmadi duygusal olsun cinsel olsun hic bir bağ kuramadım. Ben içimdeki arzulara yenik düşücem çünkü kizlardan hoslaniyorum ne yapmam lazım lütfen düzgün cevap verecekler yazsın 18 yasimdayim

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu duygularini bu kadar bastimaya calismana gerek yok bence. Toplumda senin gibi cok birey var. Eger sen kadinlardan hoslaniyorsan ve bu sekilde mutlu oluyorsan sorun yok. Nasil mutlu oluyorsan oyle ol.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bunda bir sorun yok. Bende oyleyim bende denedim olmadı ve doğru bir şekilde yaşamaya karar verdim. Sapkın olmadan bir sevdiceğimi bulup tatlış tatlış yaşamak :) bunu değiştiremezsin. Kalbini sökemezsn kimden hoşlanyorsan oyle devam edeceksn fakat dozunu aşma :)

0|0
    0|0
    • İçime su serptin ama günah boyutu korkutuyor beni

• Yazabilir miyim 😊

• Yazablrsn 😀

Erkekler Ne Diyor 12

• Günah tabi buna hakim olabilirsin kendini kontrol edebilirsin beyin insanı istediği gibi yönlendirir ama beyne itaat etmemek kendini düzeltmek senin elinde belki düzgün bir erkek arkadaşın olmamıştır çevrende olur ama istersen bu düzelir ve tamamen biter

0|0
    0|0
  • terapiye git mutlaka. Bu kaderimde varmis diyipte kabullenme.
    Abuk subuk seyler yazip bunu normallestirenlerede bakma.
    Allah yardimcin olsun.

0|1
    0|0
  • lezbiyensen içindekini ortaya çıkart o zaman

0|0
    0|0
  • Git bir psikoloğa mı kime görüneceksen görün kurtul bu durumdan bazıları nasıl mutlu oluyorsan öyle falan demiş üç günlük dünya mutluluğunu sonsuz mutluluğa değişecek misin?

0|0
    0|0
  • günah değil kendini bu düşünceden kurtar

0|0
    0|0
  • doktora görün

0|0
    0|0
  • p*rno film izlemekten vazgec.

0|0
    0|0
  • Olaylari akisina birak lezbiyen iliskiye girdinmi hic

0|0
    0|0
    • Hayir

• Girdiginde belkide dusuncelerin degisecek igreneceksin belkide eksik birseyler hissedeceksin ya da seveceksin. o yuzden kendi kendini etkileme hayatim

• Mutlu olduğunu yap içinden bu geliyor demekki

0|0
    0|0
  • Allah katında lanetlenmişsiniz tövbe edip duygularına sahip çıkmazsan gideceğin yer şimdiden belli.

0|0
    0|0
  • Erkeklere olmadı derken sen işi bilen erkekle olmadığındandır ama sen bu durumdan gerçekten kurtulmak istermisin

0|0
    0|0
  • https://youtu.be/4SFZnnz8i6E yetenekliyim 😎

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kiyamam len gunah fiye diye bastiriyorlar durtulerinizi adam akilli sevemiyonuz bile

0|0
    0|0
    • Sevme konusunda iyiyim seviyorum ondan korkmuyorum

• Bende lezbiyanim..😕

0|0
    0|0
  • Günah ne:(

0|0
    0|0
  • Escinsellik senin tercihin degil bu bir yaratilis sence tanri escinsel olarak yarattigi kisiye neden gunah yaziyor burada bir tezatlik yokmu?

0|0
    0|0
    • Evet biliyorum kafam çok karışık zaten

• Site yine sktr et kelimesini sansurlemis neyse :) yasini tamamlamadigini sitede yorumlarda ve sorularda soyleme uyeligini iptal edebilirler. Ailene soylememek konusunda haklisin cunku senin hislerini hissetmeyen birisi asla anlayamaz..

• Üstü kapalı bir şekilde söyledim bir şey olmaz 😃 aynen bebeğim

Yükleniyor...