Anketli Soru. Bu canlılardan en çok hangisinden korkarsınız? Bu canlılardan en çok hangisinden korkarsınız?

Anketli Soru. Bu canlılardan en çok hangisinden korkarsınız? Bu canlılardan en çok hangisinden korkarsınız?

• YılanlarAnketli Soru.Bu canlılardan en çok hangisinden korkarsınız?Bu canlılardan en çok hangisinden korkarsınız?
    19% (4)27% (4)22% (8)Oy Ver
  • AkreplerAnketli Soru.Bu canlılardan en çok hangisinden korkarsınız?Bu canlılardan en çok hangisinden korkarsınız?
    0% (0)20% (3)8% (3)Oy Ver
  • ÖrümceklerAnketli Soru.Bu canlılardan en çok hangisinden korkarsınız?Bu canlılardan en çok hangisinden korkarsınız?
    14% (3)0% (0)8% (3)Oy Ver
  • ÇıyanlarAnketli Soru.Bu canlılardan en çok hangisinden korkarsınız?Bu canlılardan en çok hangisinden korkarsınız?
    19% (4)7% (1)14% (5)Oy Ver
  • FarelerAnketli Soru.Bu canlılardan en çok hangisinden korkarsınız?Bu canlılardan en çok hangisinden korkarsınız?
    14% (3)0% (0)8% (3)Oy Ver
  • KöpeklerAnketli Soru.Bu canlılardan en çok hangisinden korkarsınız?Bu canlılardan en çok hangisinden korkarsınız?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İnsanlarAnketli Soru.Bu canlılardan en çok hangisinden korkarsınız?Bu canlılardan en çok hangisinden korkarsınız?
    34% (7)46% (7)40% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• O değil herşeyden korkun eyvallah derimde fare ne yav fareden niye korkulur ki 😂

0|0
    0|0
    • Ben aynı şeyi kaplumbağa lar için soyluyordum bir arkadaşım tiskiniyor korkuyordu onlardan meğersem dünyanın en tehlikeli hayvanları arasındaymis:)

farede öyle olablir masum ama tehlikeli

• @fileliçorap tiksinme değil ya bildiğin korkuyor kızlar

• Ben. korkmuyorum ama ani hareketleriin den ne yapacağımı bilemem:)

En İyi Kız Görüşü

• Örümcek resmi görünce kaşınıyorum ben niye bunu yaptın ya :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İnsanlar

0|0
    0|0
  • Senden.
    Anladın sen deeeeeen manyaksın sen desem hoş olurmu olmaz tabi o yğzden demim.
    Ama bu saate bu ne böyle.

0|0
    0|0
  • Cekirgeden

0|0
    0|0
  • hiç biri demek isterdim ama malesef yılan dan korkarım , insan da yılanın yürüyeni olduğu için ondan da korkarım , dişi insanlar şeytanın kankisi olduğu için onlardan daha çok korkarım. fare ye gelince ondan korkmak değil iğreniyorum

0|0
    0|0
  • İnsanlardan 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• En çok örümcek ama akrep , çıyan , yılan ve fareden de korkuyorum😱 Hatta saçma gelebilir ama örümceği öldürdükten sonra nedense daha çok korkuyorum😁

0|0
    0|0
  • Çıyann

0|0
    0|0
  • bunların hepsini canlı canlı gördüm :D hem de örümceği karadul olarak gördüm :D tabii ki depar attım

0|0
    0|0
  • Bu hayvanların hepsi zaten bazı insanlarda bulunuyor onun için şüpez insan.

0|0
    0|0
  • Fareler ve kediler 😷

0|0
    0|0
Yükleniyor...