Mutsuz , depresif bir kızla ilişkiye bşlayıp bide evlenirmiydiniz?

evet her daim mutsuz hissediyorum depresif hissediyorum yalandan gülmelerim bir yere kadar zorla uyanıyorum zorla okula gidiyorum... kısacası insanın yaşam enerjisini çeken biri haline geldim çünkü benim yaşam enerjimi çektier zamanında bunda kendi payım da yok desem yalan olur... mesela küçüklükten beri ailemde şiddetli kavgalar olur ve babam tarafından bile sevilmedim annem şimdi sever beni ama küçükken döverdi ve küserdi ailemde hep kavgalar ve küslükler yaşandı arkadaş çevremde farklı değildi lisede çok kötü şeyler yaşadım sonra başarısızlıklar ve kendime zarar vermek istedim cesaretim olsa gerçekten intihar ederdim ama hem cesaretim yok hemde ölümden yani bilinmezlikten korkuyorum... şimdi siz hayattansiz böyle bri kadınla ilişkiye başlarmıydınız...

Güncellemeler:
sorumun sonunda kelimeler karışmış

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdigim kisi acikcasi boyle dusunemez cunki surekli anlam katarim ona yeni bir gune bem beyaz bir sayfa baslayabilecegini gosteririm ve surekli onu mutlu edene kadar yaninda dururum. Insan eger sevmisse herseyi goze alir, eger sevdigi kiz boyleyse ona anlamsizlasmis bu hayati anlamdirir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bende mutsuzum, ben de depresifim. Hatta beni hayata bağlayan ailem olmasa kaybedecek hiç bir şeyim olmaz gibi hisseder daha farklı bir hayat yaşardım her halde. Bence mesele mutsuz depresif biriyle evlenmek değil. İki depresifin neden bu şekilde olduğu konusu. Benim için senin depresifliğin bana komik gelebilir mesela. Ya da benim depresifliğim sana komik gelebilir. Yani depresif olunca evlenilmiyor :) O depresifi ne kadar anladığın önemli.

0|0
    0|0
  • ölüyum zaten kafalar denkse olur.

0|0
    0|0
  • Uzun soluklu düşünürüm desem yalan olur.
    Ama bir arkadaş gibi oturup konuşmak ve dinlemek isterdim dertlerini..

0|0
    0|0
  • Evlenmem

0|0
    0|0
  • Gel tartılaşım o zaman beyin özürlü bir skim bildiğin yok özentilikten dinsiz olmuşsun sorduğun sorudan belli zaten nasıl bir ruh hastası olduğun.

0|0
    0|0
  • Niye olmasnki canım

0|0
    0|0
  • biraz pozıtif ol böyle hayat bitmez

0|0
    0|0
    • olmaya çalışıyorum valla ama inan zorlamakla olmuyor mesela geçen sene ilk defa bişeyler düzene girecek d, ye ömutluydum sonra nemi oldu kız kardeşim evden kaçtı yerel gazetelere haberlere düştük sonra bir yakınım vefat etti ve sorumlusu olarak ailesi bizi gösterdi üzüntüden öldüğünü söylediler ve işin kötüsü bende aynı şeyi düşünüyorum üstüne üstlük istemediğim bir bölümde okuyorum

• olabilir insanın başına daha beteride gelebılırr yanı senın yasadıkların az demıyorum ama beterin beteri var bunlarıda dusunucenn

• evlenilir neden evlenilmesin zaten mutlu olur değer gördükçe

0|0
    0|0
  • Asıl böyle bir kişi ile birlikte olurum onu yaralarından öperdim. Limanı olurdum onun. Ama sadece şu dikkatimi çekti ölümden yani bilinmezlikten korkuyorum demişsin eğer bu kişi bu sözü ile Müslüman değilim demek istiyorsa o kişi ile maalesef birlikte olamam.

0|0
    0|0
    • buda ikiyüzlülüktür aşkın dine bakıyorsa sen bir hiçsindir

• İnan bana seninle tartışırdım fakat daha o yazdığın semavi dinleri bile bilmiyorsun. Tek öğrendiğin ailen moslomon olduğu için sondo moslomonson.

• hahaha bir git ya bir ateist sizin dinlerihepinizden iyi bilir çünkü hepsini okumuş ve öğrenmiştir dediklerim çok zoruna gitti ötüyosun şimdi hadi git şimdi

• öğrendiğimde uzaklaşırdım , bile bile lades demenin alemi yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Canım her şey senin elinde emin ol 😊

1|0
    0|0
  • Hayır asla

0|0
    0|0
Yükleniyor...