Erkekler, 1 milyon dolar ödül karşılığında aşağıdaki fotolardaki gibi saçlarla 3 saat dışarda dolaşır mısınız?

Erkekler, 1 milyon dolar ödül karşılığında aşağıdaki fotolardaki gibi saçlarla 3 saat dışarda dolaşır mısınız?

• Evet, dolaşırımErkekler, 1 milyon dolar ödül karşılığında aşağıdaki fotolardaki gibi saçlarla 3 saat dışarda dolaşır mısınız?
    90% (9)85% (17)87% (26)Oy Ver
  • Hayır, dolaşmamErkekler, 1 milyon dolar ödül karşılığında aşağıdaki fotolardaki gibi saçlarla 3 saat dışarda dolaşır mısınız?
    0% (0)5% (1)3% (1)Oy Ver
  • Bilemiyorum, emin değilimErkekler, 1 milyon dolar ödül karşılığında aşağıdaki fotolardaki gibi saçlarla 3 saat dışarda dolaşır mısınız?
    10% (1)10% (2)10% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Dolaşan çıkar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kadınlar saçlarına dilediklerini yapabiliyorken, diledikleri gibi kazıtıp, boyatıp, şekil verebiliyorken, bunu güzel görünmek adına yapıyorken, biz 1 milyon dolar karşılığında mı yapmayacağız? Gayet tabi gezerim, sıkıntı yok, ortalık ibine kaynıyor zaten aralarında kaybolurdum...

0|0
    0|0
  • B ile gezerim. meblağ artarsa A yıda yaparım ben hahaha. Ne var yani alt tarafı saç boyanıyor. Ama C yi yapmam o ne biçim bir saçtır yahu

1|0
    0|0
  • Kırmızı saçla dolaştım hemde bedava onun için farketmez 😂

0|0
    0|0
  • Evet, dolaşırım

0|0
    0|0
  • hayatımın sonuna kadar öyle bile kalırım

0|0
    0|0
  • 1 ay dolasirim be

0|0
    0|0
  • Olur , Maviyi alırım ben

0|0
    0|0
  • Dolaşırım

0|0
    0|0
  • sonra saçları 3 e kestirip kahverengiye boyatmak şartıyla :D :D

0|0
    0|0
  • önce nakiti görelim

0|0
    0|0
  • kel bile gezerim bunlar ne ki

0|0
    0|0
  • 3 ay bile kalirim ya

0|0
    0|0
  • 1 milyon dolarsa tüm vücudumu boyatır çıplak gezerim mıhagoyim...

0|0
    0|0
  • 1 milyon dolara bir çok abukluk yapılır bu ne ki çok rahat yaparım. adam öldürmücez ya ki onu da yapcak binlerce insan çıkar.

0|0
    0|0
  • Ben 1-2 gün içinde çıplak erkek resimli olana evet böyle dolaşırım demişim pembe saç kaç yazar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...