Anketli Soru. Bu eski zamanların çizgi filmlerinden en çok hangisini seviyordunuz?

Anketli Soru. Bu eski zamanların çizgi filmlerinden en çok hangisini seviyordunuz?

• He-ManAnketli Soru.Bu eski zamanların çizgi filmlerinden en çok hangisini seviyordunuz?
    8% (2)11% (2)10% (4)Oy Ver
  • VoltronAnketli Soru.Bu eski zamanların çizgi filmlerinden en çok hangisini seviyordunuz?
    0% (0)22% (4)10% (4)Oy Ver
  • Arı MayaAnketli Soru.Bu eski zamanların çizgi filmlerinden en çok hangisini seviyordunuz?
    25% (6)11% (2)19% (8)Oy Ver
  • Uçan KazlarAnketli Soru.Bu eski zamanların çizgi filmlerinden en çok hangisini seviyordunuz?
    4% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
  • Captain TsubasaAnketli Soru.Bu eski zamanların çizgi filmlerinden en çok hangisini seviyordunuz?
    4% (1)33% (6)17% (7)Oy Ver
  • Atom KarıncaAnketli Soru.Bu eski zamanların çizgi filmlerinden en çok hangisini seviyordunuz?
    12% (3)17% (3)14% (6)Oy Ver
  • Donald DuckAnketli Soru.Bu eski zamanların çizgi filmlerinden en çok hangisini seviyordunuz?
    47% (11)6% (1)28% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Pokemon, Digimon, Bugs Bunny, Tom ve Jerry, Çakmaktaşlar, Jetgiller, Nünja Kaplumbağalar, Tsubasa ve Arı Maya en sevdiğim çizgi filmlerdi :-)

0|0
    0|0
  • bunların içinden bir atom karıncayı severdim , o zamanlar buggs banny , daffy duck, redkit, scobby doo vs. vardı onlar daha güzel di biz onlarla büyüdük :D :D

0|1
    0|0
  • Donald Duck

0|0
    0|0
  • Tsubasa transformers voltran he Man ay savaşçıları şeker kız Candy hepsini seviyorum bide sevimli kahramanlar 😊

0|0
    0|0
  • Hmmm senin yaşın en az benim kadar var sanırım. Tsubasa varken ben büyümüştüm, diğerlerinin hepsini severdim fakat ilk üçüm şöyle: Voltran, Heman, Uçan Kaz ve Nills. Ama listeye Clementine'i koymamışsın :)

0|0
    0|0
  • Atomkarıncayı

0|0
    0|0
  • Tsubasa tabii ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• He Man

0|0
    0|0