Nedir bu erkeklerin açgözlülüğü?

Sokakta, yanından geçerken içine düşen erkeklerden nefret ediyorum, açık ve net. Gerek 20 gerek 50 yaşındaki... Türkiyenin cinsel anlamda Afrikanın muadili gibi falan davranması ne zaman son bulacak? Merak ediyorum. Çok mu zor kafanı önüne eğip yürümek? Ben bu yüzden yolda kafam dik yürüyemiyorum mesela

0|3
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• şekerim sen böyle gezersin de bakılmazmı yaa :) gerçekten harika görünüyorsun. Erkekleri suçlayamıyorum, üstelik sana bakmayan erkeğin erkekliğinden şüphe ederim. Şu çok medeni gördüğün ülkelerde erkekler kadınlardan soğumuş resmen :) kadınlar değersiz çoğunun gözünde, oysa bizde gerek cinsel olarak gerek karakter olarak kadını baştacı eder erkekler. Tabi öküz gelip öküz gidenleri saymıyorum. Onlardan her iki cinste var malesef... Belki sende beni o öküzlerden görürsün ama farketmez :) bende böyleyim...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben Avrupa'da büyüdüm Türkiye'de 1yıl yaşadım şunu tespit ettim çinselik konusunda çok geri kalmış bir toplum herşey kısıtlı ve yasak örnek verim burda 6. sınıfta çinsellik dersi veriliyor tüm öğrencilere bu Türkiye'de büyük eksiklik sonra burAda bayanlar çok açık giyinir kimse laf atmaz durup mal gibi bakmaz gerçekten Türkiye'deki durum çok üzücü buda yasaklardan kaynaklı sanırım orda genelevleri yok erkeklerin ihtiyaç gidermesi onu bırakın poro sayfaları yasak sistem çok kötü

1|0
    0|0
  • Türkiyeden başka ülke görmeyenlerin uydurdugu bir sözdür, Cinselliğin Afrikasıdır Türkiye sözü. sen diyosun ki adam içine düsüyo, yurt dısında adam yolda beğendiği kızın kıçına saplak atiyo. içip içip milleti taciz ediyolar siz ne konusuyonuz?

0|0
    0|0
  • Mümin genç, harama karşı bakışları yerde yürüyendir...
    Bir insanı kestigin zaman senin bir yakınından çıkmayacakmı sanırsınız

0|0
    0|0
  • Cinsel açlığın Afrika'sıdır Türkiye. :D

0|0
    0|0
  • Sen o üstündeki gibi ve benzeri şeyleri giyip gezersen bırak bakmayı zıvazlarlar seni görünce at kafalı

0|0
    0|0
  • Senin gibisine ergen deniliyor doğru yaşından da belli zaten, her haltı eleştiren sorunlu tip

0|0
    0|0
  • genelleme yapma pis kız :D

0|0
    0|0
  • g. tünüzü başınızı açmazsanız kimsede size bakmaz.

0|1
    0|0
    • Onu nerden çıkarıyosun allasen kalça altında uzun mont giyiyorum yine aynısı? İşte hep senin gibi zihniyetlerden çıkıyor bunlar

• anlatamazsın zaten, kapasiten yetmez

• Aynen doğru söz renktaşım 😉👍🏼

• Bakınca ne oluyo ki. Ben de bakıyorum ister istemez gözüm kayıyor acmassan kimse bakmaz

0|0
    0|0
  • Hicbir fikrim yok kardesim.

0|0
    0|0
  • Hepsi abazanlıktan bakmıyordur memletin kızları ne hale geldi bak mk edasıyla bakıyordur ☹️☹️

0|0
    0|0
  • O kıyafetle dışarı çıkıyosan eğer bakmayan adamın erkekliğinden şüphe ederim ben

0|0
    0|0
  • :) ben öyle yapıyorumda kızlarda bize bakıyo öyle

0|0
    0|0
  • Dik başlılık iyi değildir.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...