Niye kimsem yok anlamıyorum :( ?

Hic arkadasim yok. Ailem beni yuk olarak goruyor. Niye kendimi kimseye sevdiremiyorum niye bu kadar yalnizim anlamiyorum bir turlu :( insanlarin beni sevmesi icin cok caba harciyorum ama kimse sallamiyor beni :( cogu zaman cevap bile vermiyorlar soylediklerim havada kaliyor cunku kulak verip dinlemeye gerek gormuyorlar :( artik kendimin kusurlu oldugunu benim disimdakilerin benden ustun olduklarini dusunmeye basladim :(

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• e sen varsın. kendini sev başkasına ihtiyaç duyma falan filan klasik tavsiyeler işte. ama cidden kim kimi seviyorki sanki. insanların sevgileri değerleri hep çıkarlar üzerine. anne babamıza verdiğimiz değerler bile kendi çıkarlamız üzerine. öyle olmasa birilernin hatalarına katlanamamak diye bişey olmazdı dimi. yani yalnızlık konusunda yalnız deglsn. bu doganın kanunu her canlı yalnızdır ve kendi hayatı için çıkarlara sarılarak bir çıkar ilişkisi kurar.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• gel panpa arkadaş olurum ben senle ya niye üzülüyon olum s*ktr et insanları kendine değer kat kendini geliştir

0|0
    0|0
    • Elimde değil üzülüyorum :(

• Hep yakın arkadaşlarım olsun beraber vakit gecirelim istiyorum tek olmaktan sıkıldım

• kafan cok karışık ben sana ne diyorum sen bana ne diyorsun kafanı topla güzelce sonra bana mesaj at bir kaç formül söyleyeceğim sana

Kızlar Ne Diyor 1

• Oglum ne yaptin sen ya allah allah bildigin depresyona girmissin be gardas. Valla oyle uzme kendini herkezin ayri guzellikleri vardir harbiden inan bana. Seni takmiyorlasa zaten onlar icin mi yasiyorsun hayir yani sen eylenmene bak. Diyerleri takmiyorsa seni sende onlari takma o zaman fark edersin ki seni de merak eden oldugunu. Anladin mi kocum. Sen mizmizlanma senin de agri bir degerin var bu dunyada yuzunu asma da gulmene bak, gulucuklu insancik yavrulari daha da bir tatli oluyorlaremin olabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• beni de anlayan yok kanks

0|0
    0|0
    • Hayattan hiç tat alamıyorum artık :(

Yükleniyor...