Tarz olucam diye mall olan gençlerimiz? Nereye gidiyor bu gençler?

Tamam herkesin tarzı kendine. Hem yakışanı var yakışmayanı var mesela piercing takıp, 5 kilo makyaj yapıp üstüne üstlük meme show yapan laf söylenince de karşı tarafı suçlayan boyundan veyahut zekasından fazlaca büyük egolarıyla, kendini dünyanın en güzel kızı sanan hanım kızlarımız türedi her yerde. Siz de fark ettiniz mi? Bu neyin kafası?😑😕 Birde saldırıyorlar sağa sola baya da hırçınlar.

1|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ya her dönem bir seyler moda oluyor, önceden de etraf emo kaynıyordu simdi onlar ise girdi, evlendi falan.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Hepsi aile yapısı yüzünden. Ailede babanın lafı geçmiyor. Kızına kızım şöyle yapamazsın diyemiyor. Herşey annenin elinde. Anne de nasıl istersen kızım psikolojisinde. Hangi evde babanın lafı geçiyor o evin kızı ahlaklı ve terbiyeli oluyor. Türk toplumunda durumlar böyle

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum

1|0
    0|0
  • Nereye gidiyor bu gençler?
    evlerine, okula, gezmeye, dershaneye.

Siz de fark ettiniz mi?
    evet.

Bu neyin kafası?
    at kafası.

0|0
    0|0
  • Sokakda görüyorumda her erkeğin saçlarının yanları traşlı arkada da serçe parmağı kadar bir at kuyruğu

0|0
    0|0
    • Ahahaga 😁😂😀

• Tarz adı altında insanları herkesleştiriyorlar.

• Saçma yakışanı bile giymesine gerek yok sevdiğini giysin herkes

• bu tip insanlar türeyebilir benim için problem yok
    çünkü umrumda değil hiçbiri.

0|0
    0|0
  • hele küpe takıp dar giyen oğlanlarımız

1|0
    0|0
    • Tayt giyen erkekler evet onlarda türedi

• bu öfke niye?

0|0
    0|0
  • Ateşe doğru gidiyorlar

1|0
    0|0
  • Arkadan gelen nesil çok tehlikeli nereye gidiyorlar bende çözemedim..

1|0
    0|0
  • 😅😅😅

0|0
    0|0
  • Karacaahmete

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne giyerse giysin, gideceği yer kendine.
    Beni alaka etmez kimin ne giydiği demek ki kendine öyle yakıştırmış ama dediğin gibi hırçın biriyse ne giydiği önemsiz zaten öyle tiplerle konuşmam.

0|0
    0|0
  • bendede piercing var ama bir gram makyaj yapmam açıkcası kendine cool sananlar sadece

1|0
    0|0
    • Yakışanı bir şey demem ama bazılarında hiç olmuyor ama onlar bilmiyorum sağa sola saldırmasalar bir şey demiyecem :)

• Haklisin bende o fikirdeyim

• Abart abart :)

0|0
    0|0
    • Gözlerini açmanı tavsiye ediyorum

Yükleniyor...