Korktuğumuz şeyleri öldürmek günah mıdır?

Korktuğumuz bir şeyi bize zarar vermediği halde öldürmemiz günah mıdır?

Güncellemeler:
Tenkyu gays :D

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Evin içindeyse alıp atabiliyorsan dışarı at ya da evden bir ahali atsın :D yoksa atabilecek öldür gitsin başka seçenek kalmıyor.. Yolda görüpte öldürüyorsa GGWPEASY :D

0|1
    0|0
    • Dur olm görende back door sancak ajsjhsjahd

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet.

0|1
    0|0
  • Her canlıya zarar vermek günah dinsel boyutu bir kenara bırak kötü birşey zaten yazık zavallılar insanlar tarafından acı çekmeye mahkumlar haşere tarzı bir canlıysa dışarı at...

0|1
    0|0
  • örümcekler gibi mi... öldürmezsen orda daha fazla büyür ve mikrop yuvası olur. seni de ısırır enfeksiyon kapabilirsin ben temizlik hastasıyım aşırı titizim ve görürsem acımam öldürürüm

0|1
    0|0
  • Günahtır tabi. Hele bide zarar vermediği halde, o daha günahtır.

0|1
    0|0
  • günahtır bence

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • karincalari oldurmek cok guzel :D degil bence

0|1
    0|0
  • Bize zarar vermeye calismissa değil ama durduk yere oldurursek günah

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Evin içinde akrep gördüğümde bile bir şekilde yakalayıp evden uzak bir yere atıp geliyorum. Ailem görse hiç acımadan kafasına indirir biletleri. Ya da mesela sürekli gidip çıktığım bir yerde arı yuvası olsa onları babam görse kurtulmak için yuvayı yakar hepsi ölür ki beni arı soktuğu zaman acısından yerimde duramadığım halde bizimkiler yuvayı görmeden bir şekilde yuvayı alıp uzak bir yere götürüp koyuyorum bunu yaparken arılar tarafından sokulduğum da oldu ama yapacak bişey yok. Sinek öldürmeye bile karşıyım sonuçta hayvan ya da böcek farketmez hepsine canı Allah veriyo. Allah'ın verdiği canı almak bize düşmez😊

0|1
    0|0
  • Günah-Sevap diye bir inancım yok ama yanlıştır tabiki. Banyoya girdiğimde örümcek öldürmüştüm bir kaç sefer. Ama her defasında içerim cız etti. O an kolay olanı seçip onun canını alıyoruz.

0|1
    0|0
  • sanmıyorum ne olduğuna bağlı sanırım böcek falan kastettiğin

0|1
    0|0
  • Kesinlikle!! Korkmana gerek yok misal kopek korkmazsin ama zarar veriyoesa ve duzelmiyorsa oldurulebilir ancak korkuyorsun diye zaratsiz biseyi olduremezsin

0|1
    0|0
  • Can taşıyorlar biladeirm.
    Hükmü sana düşmez..

0|1
    0|0
  • san zarar vermiyen hiçbirşeyi öldüremezsin

0|1
    0|0
  • gunah

0|1
    0|0
  • Sivrisinekler tüm böceklerin intikamını alıyor bence :)

0|1
    0|0
  • Yok be

0|1
    0|0
  • bana dokunmayan yılan bin yıl yasasın. sana zarar vermiyorsa neden öldürmek isteyesen ki?

0|1
    0|0
  • günahtur

0|1
    0|0
Yükleniyor...