Hiç istemediğim bir yere taşınacağız?

Merhaba arkadaşlar biz taşınacağız yakında ailem hala oturduğumuz semtte kalacağız diyor ve iğrenç bir yer paramız b*ka gidecek.2 katlı bahçeli merkezde ev istiyorum. Ama ailem daire ve en kötü semtte ev alacak. Oysa ki 300.000 tllik bütçemiz var. Neden diyorum aileme siz evden gideceksiniz ev bomboş kalacak diyor. Bir türlü olmuyor hayalimdeki evde yaşayamacağım. Benim odam bile olmadı bu zamana kadar. Şimdi yine hayatı yaşamaya devam edeceğim. Farklı bir evde. Nefret ediyorum nefret bıktım artık bu hayattan. Nasıl ikna ederim duygu sömürüsü mü yapmalıyım?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Alibeykoye gelin diycem de paranız yetmez artık burası uçtu

0|0
    0|0
  • Sen kendi odan yok diye yakınıyorsun ben 23 yaşındayım benimde kendime ait bir odam olmadı ama problem degil hayat devam ediyor ve şükret ki ailen sağ

0|0
    0|0
    • Edemiyorum işte çok eksiğim bu konuda...

• gün doğmadan neler doğar

0|0
    0|0
    • Ne güzel söyledin

• Çok iyisin. Yüreğinin güzelliği sözcüklerine yansımış. Sağolasın...

• Teveccühünüz , ar ederim. Zira ben, sizin tanımadığınız birisiyim, bu iyilik sıfatını taşıyamamış olmaktan hayıflanırım. sizin ön yargınızı yalanlamaz inşallah. İnşallah öyle birisiyimdir. İki kelime ile karşıdakini iyi gören asıl sizin yüreğiniz iyi diye düşünüyorum ki, her daim karşıdakine iyi gözle bakan yüreğe ve gözlere sahipsiniz. Üstad ne demiş; güzel gören güzel düşünür güzel düşünen hayatından zevk alır. Hayattan zevk almanız dileği ile sağlıcakla...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...