Samimiyetten hoşlanır mısınız?

Mesela arkadaşlarınız olsun öğretmenleriniz olsun kontak kurarken elini omzunuza koyması sırtınıza hafifçe vurması samimi konuşması falan. Yoksa her şey resmi olsun araya mesafe koyalım mı dersiniz?

0|1
20|8

En İyi Kız Görüşü

• Kisiye bağlı ama genelde yakin arkadaşlarıma ve babam haric aileme aşırı laubali, diger kisilere asiri resmiyim. Laubalilik hic sevmem. Siniftaki bazı kişilerden yorumlar geliyor bazen. "Sana mesaj atmadan once 'sormasam mı, kizar mı, agir bir sey der mi!..' diye yaklasik olarak 2 dk düşündüm" gibi yorumlar geliyor hep.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Hayır

0|0
    0|0
  • Mesafeyi severim, herkesle samimi olamam öyle.

0|0
    0|0
  • Samimiyetten uzak olmak herzaman iyidir.

0|0
    0|0
  • Herkesten öyle dokunmalı samimiyet beklemem. Konusmasında ciddi bir samimiyet olsun kafi

0|0
    0|0
  • Temas sevmem

0|0
    0|0
  • Eğer bunu bir erkek öğretmen yapıyorsa biraz çekinirim yani de sonuçta haberlere bakılırsa normal şartlarda bir öğrencinin öğretmeniyle o derece samimi olmaması gerekir ama bu kadar samimiyette fazla canım , kadın bayan neyse de erkeği fazla olmuş :D

0|0
    0|0
  • Herkesle olunmaz.
    Mesafe iyidir

0|0
    0|0
  • pek hoslanmam ben mi geri kafalayim altinda bir sey ararim cunku kimse bora samimi olmaz bu zamanda

0|0
    0|0
  • hoşlanmam ✔

0|0
    0|0
  • Erkeklerle değilde kızlarla samimi olmayı severim

0|0
    0|0
  • Samimi olmak

0|0
    0|0
  • Herkesin samimiyetinden hoşlanmam.

0|0
    0|0
  • Hoşlanmam, ciddiyet iyidir.

0|0
    0|0
  • Lisedeyken hocam sigara varsa bir dal hani diye sorduğum hocam vardı.

0|0
    0|0
  • Herkesle samimi olamam öyle.
    Mesafe iyidir.

0|0
    0|0
  • Samimiyeti severim ama kişiden kişiye göre değişir bu. Herkesle samimi olunmaz Çünkü :)

0|0
    0|0
  • en iyisi hiç samimi olmam dahi iyi

0|0
    0|0
  • Hayir sevmem mesafeliyim herkesle ister kiz ister erkek

0|0
    0|0
  • Hoşlanmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Toplumda öyle el kol koyup şakalaşmak ya da laubalilik gibi tavırlardan ergenliğin başında da hoşlanmazdım şimdi de. Bir mesafe olmalı elbette ama bu benim taş gibi donuk biri olduğum anlamına da gelmez.

0|0
    0|0
  • iyidir samimiyet.

0|0
    0|0
  • Gülüşebiliriz el kol sevmiyorum arada yakın arkadasımla kolumuza vuruyoruz şaka mayetinde o kadar

0|0
    0|0
  • Samimiyeti severim

0|0
    0|0
  • BilmiyorumKi..

0|0
    0|0
  • Hoşlanmam.

0|0
    0|0
  • Merhaba sayın arkadaşım Corah bey bu gün nasılsınız mı? Corah naptın kanki mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...