TÜRKİYE'İN EN ÖNEMLİ SORUNLARI NELERDİR?

TÜRKİYE'İN EN ÖNEMLİ SORUNLARI NELERDİR?

• TECAVÜZ
    27% (6)5% (1)17% (7)Oy Ver
  • İŞSİZLİK
    5% (1)10% (2)7% (3)Oy Ver
  • YOLSUZLUK
    0% (0)10% (2)5% (2)Oy Ver
  • ADAM KAYIRMA
    5% (1)10% (2)7% (3)Oy Ver
  • HEPSİ
    63% (14)65% (13)64% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• laiklik kemalizim kapitalizim

1|0
    0|0
    • laiklik kemalim ve kapitalizm bu kadar mı şu an ben kapitalizm hariç diğer ikisi ni görmüyorum başımızda islam var sözüm ona

• bunuda biliyorum malesef biliyorum çok okudum yolumdan sapmamak için direndim bu ülkeye nasıl iyi bir faydam olur diye ama şimdi o zamanlar diyelim dinsizler bize zülm etti ya şimdi km zülm ediyor ya ben doğuluyum dedim mi sana direkt hain sin diye bakıyorlar anlıyorum bunlar sevmiyorlar neyse saol herkes senin gibi olsaydı ülke bügun bunları yaşamazdı belki ben gittim kendinize iyi bakın teşekürler

• sende iyi bak kendine dostum allaha emanet

Kızlar Ne Diyor 2

• toplumsal ihtiyaçlarımızı gözeterek değil de kör bir şekilde, tamamen batıyı model alarak girişimlerde bulunmamız. bence başlıca problem bu.

1|1
    0|0
    • batının da yanlışı çok biliyorum ama biz türkiyemizden bahsediyoruz batıdan bize ne?

• kafanın içinde beyin yerine sünger mi var abicim senin?

• hadini aşma senin bu tutarsızlıklarını izah ediyorum ama hoşuna gitmiyrsa gidebilirsin

• Laiklik ve terör

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ülkenin önemsenmeyecek kadar azınlık grubundan olduğu halde, batılı ülkelere özenerek her fırsatta ülkesini aşağılamak suretiyle, kendini vatansever ilan eden, ülkesini yönetenlere ve onu seçenlere hakaret edenleri halen yaşatması; Türkiye'nin en büyük sorunudur..

0|0
    0|0
  • din ve egitim.

0|0
    0|0
  • Terör niye seçeneklerin arasında yok?

0|0
    0|0
  • Hırsızlık.. Aptallık..

0|0
    0|0
  • Hepsi

0|0
    0|0
  • Birde kendi milletinin yaptıgı her şeye camur atan bir toplumuz youtube kanalım var ordan herşeyi anlayabilirsiniz?

0|0
    0|0
  • Kürtler. Kürt sorunu diyorlar ya o zaman en büyük sorunumuz kürtler.

0|0
    0|0
  • Terör. Terör hem ekonomi hemde toplumu etkiliyor. Terörün bitmesi dileğiyle.

0|0
    0|0
  • tek sebebi islamdan uzaklaşıp aslını unutma

1|0
    0|0
  • Valla uğraşmadım hepsi. AKP için demiyorum allahları var şimdi çaldılar da yaptılarda :D Ben parti tutmam adam hiç tutmam.

0|0
    0|0
    • niye siyasi anladın ki niye akp geldi aklına bir tek sıkıntı siyasi parti mi

• seni 3 hayırla uğurluyoruz

• Saygı duyarım.

• Adam Kayırma

0|0
    0|0
  • boktan muhalefet.

0|0
    0|0
  • %99.80 lik kisma suc atiyorum ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...