Akil fikirverecek birine ihtiyacim var?

Ben üniverstede iki arkadasimin arasinda kaldim. ikisini de yakin arkadas olarak görüyorum. Ama bunlar bir erkek meselesi yüzünden konusmuyorlar artik. Ve biz su an yüksek lisans okuyoruz ücümüzde. Ben bir yil ara vermistim ikisiyle ayni derslere girmemek icin. Ama onlar da ara verdiler. Yani yine ister istemez ayni derslere giriyoruz.
Ben derse girdigimde ne yapacagimi bilmiyorum...

Ben kimseye yanima oturma ya da yanima otur demiyorum. Ama sabah ayni derse girdigim kizla beraber aksam ki derse gittik. diger arkadasimin sabah dersi yoktu. geldiginde baska yere oturdu. Ders bitince cekti gitti. Beklemedi beni. Tavir yapti.

Ben ne yapacam ya? Lütfen akil verin bana. Kendi aklim yetmiyor artik.

daha fazla detay anlatabilirim dinlemeknisteyen olursa

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ) erkek yüzünden birbirine girmiş arkadaşları hala arkadaş olarak tercih ediyor olman hata

2 ) ben şahsen ameleyim , ortaokul mezunuyum , fakat sen yüksek lisans okuduğunu söylüyorsun , yani kocaman bir yol ve sadece seni bağlayan bir hayat seni bekliyor , onları kafana takarak 2. hatanı yapıyorsun

3 ) sen yoluna devam et , bırak yanında ne şekilde olmak istediklerine kendileri karar versin , yanında olmak istemeseler bile dahi sen değil onlar kaybeder

son olarak eklemek istediğim ; onlar yüzünden 1 yıl ara vermen beni gerçekten üzdü ve o kısmı okurken istemsizce dilimden ; yok artık oha çıktı :>)

1|0
    0|0
    • Benim ic dünyam cok hassas. Ama disimda bunu kimse fark etmiyor. Bu neden le ara verdigimi de kimse bilmiyor. O bir yil da calisarak tecrübe kazanmak icin degerlendirdim. Ama cok haklisin sonradan bende cok pisman oldum. Ayrica amele olarak görmemeni tercih ederdim. Ben gibi okuyup hic birsey bilmeyen insanlar cok Ne yazikki.

Senin bana dediginden sunu anliyorum:
      Derse girdigimde yalniz otur mu demek istiyorsun

• Ben zaten bir kacay sonra evlenecegim.

• 2 soru da mı senindi :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Yukari tukursen biyik. Assagi tukursen sakal..

1|0
    0|0
  • Savaşlar bu yüzden çıkıyor

1|0
    0|0
  • bir şekilde alkol masasına oturun üçünüz nasılını bilmem ama oturun alkol çözer sorunları inceden inceden biz iyi arkadaşlardık flan diye gir konuya zaten bir kaç bardak sonrası duygusal olur kızlar bir bakarsın erkeğe küfür ediyo ikiside :)

0|0
    0|0
    • Birinin sevgilisi oldu o cocuk digerin de yillarca pesinden kostu?

• bak içeriği bilemem ama güven alkol çözer ikisinide :D

• Alkol kullanmiyorum.

• Anlatabilirsin

0|0
    0|0
  • Aralarını yapmaya çalış

0|0
    0|0
    • Imkansiz :(

• cok zor :(

• İşin zor

• Bence ikisiyle de konuş ayrı ayrı ya da bir arada konuş. kimsenin hakkı yok tavır yapmaya

0|0
    0|0
    • ikisiyle ayni zamanda konusamam. Ama biriyle konusmustum zaten gecen dönem ama hala tavirli. Digeri zaten bana karsi tavir yapmiyor. Sadece digerini gördügünde huysuzlasiyor, kacmak istiyor dersten.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...