Sizce türkiye ileride süper güç olur mu?

Belki bilirsiniz geleceğin maden yakıtı olan 'bor' madenleri dünyada %100 ise türkiyede %72si mevcut,
Toryum madenleri ise türkiyede %70i mevcut.. (bir avuç toryum bir şehri ısıtabilir en önemlisi toryum en temiz atom enerjisidir (nükleer bomba yapılabilir)

Düşünceleriniz nedir?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Devlet yabancı şirketler kullanmasın diye bor işletme ruhsatı vermiyor yanii bir şeyler olacak gibi

0|1
    0|0
    • Bor madenlerini işleyecek teknolojimiz çok üst seviyede değil, işlenmemiş halde satsak bile türkiyenin dış ülkelere olan borcunu kapatabiliriz

• Evet şu an için işleyemeyiz zaten petrol devri daha bitmedi o zamana kadar gelişebilmeyi umuyorum devletin bu yaptığı iyi olmuş yoksa çoktan yabancıların eline geçmişti

En İyi Erkek Görüşü

• Uranyum olan bölgeleri zaten hep İsrail satın aldı.. Bor madenini de Menderes köpeğinin yaptığı ikili anlşmalar nedeni ile kullanamıyoruz.. Bu ülke ne yazık ki satılmış devlet adamları sayesinde ölüme mahkum edildi.. Allah Nakşibendilerin belasını versin hiç biri mezar yüzü görmesin.

0|1
    0|0
    • Uranyum toryumdan daha karmaşık, toryum en temiz işlenebilir olanı ayrıca türkiyede bolca bulunuyor, şu konuda haklısın ki geçmiş liderler geleceğin türkiyesine bile zarar verecek hamleler yaptılar, peki biz buna seyircimi kalmalıyız?

• Bekliyorum dört gözle.. Silahımda hazır bakımlı yeterki hadi desin o kahraman çıkıp.

• Teşekkür ederim..

Kızlar Ne Diyor 3

• sorarken inandın mı buna gerçekten asd

0|1
    0|0
    • Benim değil bizim inanmamız önemli görüyorum ki sen kendine bile inanmamışsın

• efsane tahrik oldum ya asdf

• Bu kafayla bizden bir cacık olmaz

0|1
    0|0
  • tabikide güçlenicez herkez ağzı açık bize bakacak şimdi herkez umutsuz ama ekonomi artmış enflasyon düşüşte

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Süper güç bilimle olur, var olan kaynakları kullanabilmeyle olur. Arapların elinde de petrol var ama bilimde önde olan ülkelerin oyuncağı durumundalar. Bizim ülkemizde eğitim ve pozitif bilimlere artık önem verilmiyor. Nasa kimmiş diyecek kadar saçmalayan bakan var ülkede.

0|1
    0|0
    • Araplarla biz bir değiliz onların kaynakları geleceğin yatırım amacı olarak görünmüyor ancak türkiyenin kaynakları bor, toryum, kömür, altın gibi rezervler oldukça yüksek durumda, evet genel anlamda türk milleti olarak ilgi alanlarımız farklı ancak biz eğer bunları sorgulamazsak daha kötü olmaz mı?

• Haklı olabilirsin peki sence laiklikmi daha iyi olur yoksa şeriat mı?

• Tabiki laik cumhuriyet.

• Kesin konuşmak için erken sonuçta halkın isteğinin sorulmuyor devletin borusu ötüyor bu ülkede o yüzden yorumsuz diyorum

0|1
    0|0
    • Eğer halkın istekleri doğrultusunda hareket eden bir lider gelirse sence nasıl olur? Diye düzelteyim o halde

• Halkçı bir lider gelirse kendi sefasını süremez ki eğer sürerse halkçı bir lider olamaz emre

• Gelmez zor gibi öyle bir lider öyle bir durum. Olsa Muhsin yazıcıoğlu oldurulmezdi onun gibi bir adam lazimdi ülkeye veya Osman Pamukoğlu oda olabilir halkın oy potansiyeli vu uc partiye kaydiktan sonra zor yıllardır hic değişmeyen bir şey var chp ve mhp nin yerleri

• Uzayi bile istila eder.
    - Mahmut Mahmut kalk sabah oldu laan. Popon acikta kalmis kalk laan.
    Mahmut:
    - Laan oglum Sırrı ne güzel uzayi istila ediyorduk, hatta ks. com'da soru soruyordum, ruyanin en güzel yerinde uyandirdin bro
    :)

0|1
    0|0
    • 38 yaşına gelmişsiniz ciddi bir konuda bile ironi yoluyla espri yapmaya 'çalışmışsınız' keşke başarılı olsaydınız.

• Gürkiye zaten süper güç ama gizli şuanlık

0|1
    0|0
  • Bence a parti b parti isi degil insanimizin ufku iyice acildi artik ne zaman allah bilir ancak dunya Türkun islam sancagiyla sereflenecek

0|1
    0|0
    • Biz millet olarak genel olarak inançları üzerine yola çıkan bir milletiz, eğer hep birlikte yek vücut olursak dünyaya hakim olacağız, inanıyorum ki öyle bir olay olacak ki bu olay bizim bir olmamızı sağlayacak

• Evet kesinlikle Allah o gunleri bize nasip etsin

• Bugün azeriler ermenilere karşı zafer elde ediyosa bunda Türkiyenin savaş teknolojisi üretmesinin payı var. Türkiye savaş teknolojileri ürettikçe seri üretime geçtikçe ilerde süper güç olabilir.

0|1
    0|0
    • Zamanında anonymousu hackleyen ayyıldıztim, yine israilin gazzeyye saldırdığı sıralarda israilin hava savunma sistemlerini çökerttiler, dayanışma azda olsa var ve gerçek türkler yeryüzünden tamamen silinmedi, biz çalışkan bir milletiz keşke müslümanlarla, süslümanları ayırt edebilseydik işte o zaman neler neler olurdu

• Mümkündür çomak sokmazlarsa üç beş kuruşa peşkeş çekmezlerse

0|1
    0|0
    • Dünyaya 700 yıl yetecek bor mademlerimiz mevcut, şu an bile satıyoruz ancak en dip fiyattan işte asıl mesele ya bunu biz kullanıp işlemeliyiz ya da işledikten sonra satmalıyız ki fiyatlar ekonomiyi canlandırmaya yetsin

• sağ bırakırlarsa neden olmasın hain çok

0|1
    0|0
    • Bütün türkleri birden öldürmeleri gerek yoksa bu vatanı onlara bırakmayız ayrıca hepimiz ölsek bile türkiyeyi artık düşünmemize gerek yok

Yükleniyor...