Az önce sordum, neden gizlisin dediniz, o halde bir de böyle sorayım: Neden bukdar malsınız?

Bu siteye kendimi zeki hissetmek için giriyorum öyle paylaşımlar öyle salakça yorumlar var ki bakip bakıp halime şükrediyorum. İbretlik malsınız.. Hele ki erkekler her yerden bir kza yavşama çabaları. Kızların Popolarını öyle kaldırmışlar ki kezbanlar bile s. klemiyor atık havaları binbeşyüz. Azcık cool olun benim gibi bak nasıl gelcekler tıpış tıpış neyse.. Hele o kezboş kızlarımıza ne demeli? Aynaya hiç bakmadan, iki abaza mesaj attı diye kendilerini prenses sanmaları yok mu gerçekten çok itici.
Kopyala yapıştırcı mallar var bir de beynini kullanmak yeriniie bilgisayarın ctrl+C tuşunun kullanan. Ulan azcık beyninizi kullanın beyninizi..
Şimdi ben bu soruyu sordum ya yine malca cevaplar gelcek. Gerçi sizden mantıklı bir cevap beklemek çok salakça olurdu :D

Güncellemeler:
Kim üzerine alındıysa artık şikayet etmiş kaldırmışlar soruyu :D

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok iyi bir insan olduğunu biliyorum karakterin çok güzel. Ama böyle bir şey yazmanı yakıştırmadım tuhaf geldi. Sanki sen değilsin gibi. Evet zekisin, efendisin ve konuşmaların çok farklı da sanki bunu yazarken cok yüksekten bakmışsın hiç hos değil. Bu arda bir öğretmen adayı olarak Türkçe kelimeler kullanmaya özen göster canım meslektaşım :)

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim bu güzel sözlerin için :) beni zaten biliyosun az çok kendini beğenmişliği sevmediğimi de.. Benim tepkim genel bir tepkiydi. Haklısın biraz yukardan baktım ama amacım buydu, insanların biraz kendine çekidüzen vermesi için bu gerekli diye düşünüyorum :)

• Milleti aşağıladın diye adam mı oldun şimdi?

0|0
    0|0
    • Dediğim gibi, mantıklı bir cevap beklemiyordum zaten :D

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...