Dolandırıldım :( ?

Anladığım kadarıyla öğrenci olan bu şahısla, karakalem yaptırmak üzere anlaştık. Facebookta birçok karakalem çalışması da var. Fakat telefon numarası vs almadım (nasıl böyle bir hata yaptım bilmiyorum) 3-4 gün geçtikten sonra facebook üzerinden bilgi aldım, ertesi gün (yani pazartesi) kargoya vereceğini söyledi. Pazartesi günü yazdım, cevap alamadım. Bugün yazdım yine cevap yok ve beni engelledi. Başka hesaplardan yazdım oralardan da engelledi. Elimde adı soyadı, hesap numarası, fotoğrafları var. Facebook hesabında şahsi fotoğrafı yoktu. Nasıl bir yol izlemeliyim? Tüketici mahkemesine gitsem bir sonuç çıkar mı? yarın ona göre hem karakola hem de mahkemeye gidicem

Güncellemeler:
evet para da kaptırdım 120 tl :(

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Savcılığa başvur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canın sağolsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kesinlikle ve kesinlikle sonuç alırsın kanunlar tamamen senden yana hiç durma hakkını ara

1|0
    0|0
    • teşekkürler yarın başvuru yapıyım ozaman

• Savciliga git şikayette bulun sana yaptigini baskasina yapmasin

1|0
    0|0
  • Geçmiş ola kanks

0|0
    0|0
  • tutar ne kadar ki

0|0
    0|0
    • 120 tl

• çok da yüksek bir meblağ değilmiş fakat uğraşmaya boş vaktim var dersen savcılığa elindeki ispatlarla beraber suç duyurusunda bulunabilirsin. banka dekontu, yazışmalar, iletişimde kullanılan facebook adresi vs.

• Hayır para falan mı verdin de karşılığını alamadın anlamadım nasıl dolandırmış?

0|0
    0|0
    • 120 tl para gönderdim saf gibi :( sonra beni engelledi

• Öyleyse geçmiş olsun. Geçerli bir teminatı olmadan para göndermezsin bir daha...

• ne kadar verdin?

0|0
    0|0
  • akıllım nıye böyle dusunmeden bısey ypyn

0|0
    0|0
  • savcılığa şikayette bulunacaksın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...