Hiç Aç ve Susuz Kaldınız mı?

Hiç Aç ve Susuz Kaldınız mı?
Andolsun ki Sizi Biraz Korku ve Açlıkla, Bir de Mallar, Canlar ve Ürünlerden Eksilterek Deneriz. Sabredenleri Müjdele. (Bakara/155)

ALLAH'ın İzni Olmaksızın Hiçbir Nefis İçin Ölmek Yoktur! O Süresiz Belirtilmiş Bir Yazıdır. Kim Dünyanın Yararını (Sevabını) İsterse Ona Ondan Veririz, Kim Ahiret Sevabını İsterse Ona da Ondan Veririz. Biz Şükredenleri Pek Yakında Ödüllendireceğiz. (Ali İmran/145)

ALLAH (C. C.) İsterse Bir Kişinin İşini Mermere Geçirir Otuz İki Dişini.

ALLAH (C. C.) İstemezse Bir Kişinin İşini, Muhallebi Yerken Kırar Dişini!

#SerKan1923

@HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @NeOlsun55insonu @RdvnSbs @Sonra_danGurme @TheKerim54

@Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @чαğмυяeятešı

• Evet Birkaç Defa..
    32% (13)37% (10)34% (23)Oy Ver
  • Evet Birçok Defa..
    24% (10)15% (4)21% (14)Oy Ver
  • Hayır Hiç Aç ve Susuz Kalmadım.
    24% (10)33% (9)28% (19)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    20% (8)15% (4)17% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
16|19

En İyi Kız Görüşü

• Ewet birkac defa is yogunlugunda ogunu atmamistim ama bu paylasım cok baska:( insanlık birkez daha kendini sorgulamalı caresizce izliyoruz sadece:(

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Elbet böyle aç kalmadık hiç bir zaman.. İşte siyonizmin en büyük nimeti bu.. Senelerce sömürdüler insanları ve geriye posa bıraktılar..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Cok sukur yiyecek icecek derdimiz olmadi. yalniz manen yok olmak uzere milletimiz. imanlar can cekismekte. umidimizi kaybetmeyelim O her seye kadirdir !

0|2
    0|0
  • Ramazan ayında kaldim

0|1
    0|0
  • Evet, birkaç defa kaldım.

0|1
    0|0
  • Oruç tutmk dışında kalmadım.. Onun da sabrını Allah veriyor..

0|1
    0|0
  • C dedim.
    Şükürler olsun 🙏

0|1
    0|0
  • Allahıma sonsuz şükürler olsun ki hic ac susuz kalmadim evet oruç tuttum ancak sonunda yemeğimi yedim ejaik olmadi kuruda olsa helalinden ekmeğiniz oldu hamdolsun Allah kimseyi açlikla sinamasin olmayanlara helalinden versin inşallah

0|1
    0|0
  • Yemek yiyemiyordum 3 ay boyunca 6 da olabilir depresyondaydım o zaman kalmıştım hiç yiyemiyordum 22 kilo verdiydim.

0|1
    0|0
  • Evet bir kaç kaz

0|1
    0|0
  • Hiç kalmadım. Kalanların Allah yardımcısı olsun☝

0|1
    0|0
  • oruç dışında kalmadım allaha şukur

0|1
    0|0
  • Oruç tutuyoruz ramazanda ama akşam yemek yiyecegimizin bilincinde olarak..

0|1
    0|0
  • 😢😢😢
    Allah yardımcıları olsun ✔

0|1
    0|0
  • Her ramazan

0|1
    0|0
  • Evet...

0|1
    0|0
  • Ramazan ayında

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ramazan ayında oruç tutarken kaldığım oldu.

4|6
    0|0
  • Evet Birçok Defa.

0|1
    0|0
  • En fazla imsaktan akşam ezanı kadar fazlası olmadı 😕

0|1
    0|0
  • Askerde çok aç susuz kalmıştım ya

0|1
    0|0
  • Kaldım evet.. İnsana çok şey öğretir, ve çok kişinin gerçek yüzünü gösterir.

0|1
    0|0
  • Ben komando okulunda arazide 3 gün birşey yemedim sadece kablumbağanın tadına bakmıştım. Allah kimseyi açlıkla sınamasın çok zor birşey.

0|1
    0|0
  • abi valla ne desem kendimden utandım ya. Hani bu gündemi bu yemek var dediğim oluyor bazen ama işte onu bulamayanlarda var. Nefis işte artık nasıl kör ve kalpsiz olduysak diğerlerini unutuyoruz. Allah affetsin

0|1
    0|0
  • Kalmadım çok şükür.

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum aç kalmadım Allah'a inanmıyorum ama var olsaydı dünyanın boyutunu biraz daha büyük yapmalıydı. Sonuçta bazı insanlar , bu insanların dünyaya fazla olduğunu düşündükleri için çeşitli plan ve oyunlarla aç bırakıyor.

0|0
    0|0
  • ramazandan ramazana rabbim bizleri bağışlasın zor durumda olanlara da afiyet versin inşallah. Bizde yukarıdakilerden biri olabilirdik gerçekten canım sıkıldı şimdi

0|1
    0|0
  • hayır bu şekilde hiç sömürülmedim ve hiç iskence görmedim
    rabbim bunu yaşayanlara rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • Her Ramazan'da birazcık olsun ac insanların halinden anlamaya çalışıyoruz ama yine onlar kadar olamıyoruz tabiki

0|1
    0|0
  • Evet ama. cok kotu bisey

0|1
    0|0
  • Oruç'u saymazsak hayır.

0|1
    0|0
  • Oruçtan oruca :l

0|1
    0|0
  • evet çok kaldım. her sene hicri kameri 9. ay da aç ve susuz kalırım. valla...

0|1
    0|0
  • kalmadım şükür allaha ama
    kalan kişide hakkını aramalıdır

0|1
    0|0
  • Evet kaldım. Ve bu yüzden bazen "Tanrı kötüdür" düşüncesiyle boğuşuyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...