Kadına hakarete hayır diyenler?

Kadına hakarete hayır diyenler?Cumhuriyet halk partisi genel başkanı Kemal Kılçdaroğlu'nun Aile ve sosyal politikalar bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik "Birinin önüne yatmış gibi konuşuyor" açıklamasını kınıyorum. M. Kemal Atatürk'ün kadına verdiği önemden haberi dahi olmayan Kılıçdaroğluna bu cinsiyetçi ve edepsizce tavrından dolayı herkesi özellikle bütün kadınları protestoya davet ediyorum. Bir erkek olarak bu mide bulandırıcı sözleri doğru bulmuyor bir kadına hele hele bir anneye bu tür yakışıksız sözlerin kelimelerin cezasız kalmamasını temenni ediyorum. Aile ve sosyal politikalar bakanı, Kadınlar, anneler ve hatta erkekler bile bu lafı affedebilir ama soruyoruz ey Kemal Kılıçdaroğlu sen kendini affedebilecek misin?

2|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Farzet ki Baban köprüye çıktı. intihar edecek. tam vazgeçtim diyo. o sırada 2 tane kadın atlasana lan diyo. O kadınlara ne demek isterdin?

0|0
    0|0
    • O kadınlarında yaptığı cezasız kalmamalı oda suç ama o kadınlar bunu ya cahillikten yapmıştır ya da sorumsuzluktan burada bu hakareti yapan kişi Bir milletvekili ve bir partinin genel başkanı.

• bunu hiç sevmem Bir kereden bir şey olmaz diyene az bile demiş

0|0
    0|0
    • Bir gün anana bacına birisi kimin önüne yattın derlerse az bile dedin dersin

• Kardesim kadin bunu savunmus mu? Soyledigi laf aynen su "Bir kurumda boyle bir olayin yasanmis olmasi o kurumu kapatmak icin gerekce olmaz.
      Ote yandan failin en agir cezayi almasi icin hukuki islemleri buyuk bir torelansla takip ediyoruz" ayni bu sekilde dedi. Sen burda "Bir kereden bir sey olmaz" anliyorsun duum vahim.

• @Feronıaa67 "Bir kurumda böyle bir olayın yaşanmış olması o kurumu kapatmak için gerekçe olmaz" mı? daha ne olması gerekiyor a-m-k kurumunda?

Yükleniyor...