Gay olmak neden kötü?

banklardan birinde otururken yan taraftan konuşma sesleri duydum
-bizim sinifta gey varmış bir kaç tane kim oldukları belli... lerin
-olum ben olsam daha gitmem o kampüse
-elimi falan yıkadım a.. tokalaşmıştık bilmezken

?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Değil. Mal onlar

1|2
    0|0
    • ben çok üzülüyorum bunları duyuca

En İyi Erkek Görüşü

• Yakın zamana kadar bende Gay olanlara karşı ön yargılıydım Sonra düşündüm bana ne kim kine poponu dönmüş 4 duvar arasında ne halt yerlerse yesinler teklif gelirse reddedersin yahut muhatab olmasın okur biter

1|1
    0|0
    • Aynen 4 duvar arasında naparlarsa yapsın ama dışarda olmaz

• İtiraf etmeliyimki 5 sene öncesine kadar azılı bir homofobiktim Dülüncemi değiştiren Gay olduğunu sonradan öğrendiğim bana çok yardımı dokunan biriyle tanışana kadar böyleydim Sobra dedim kimi ilgilendirir iki kili arasında olan olay tasvip etmiyorum o başka Artık Homofobik değilim

Kızlar Ne Diyor 4

• böyle pislik düşünceli insanlarla aynı dünyada yaşamak gerçekten zor asıl onlar kötü olan

1|2
    0|0
  • Homofobikler işte. Boşver.

1|1
    0|0
  • İğrenç çünkü

0|1
    0|0
  • Gt veren olmanın nesi iyi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne demek neden kötü? Ulan adam o kadar sapkın ki, hemcinsine halleniyor, sen hesap et nasıl bir sapık. Ha gidip bir hayvana tecavüz etmiş, ha öz annesiyle ilişkiye girmiş, ha öz kızıyla ilişkide bulunmuş, ha gidip hemcinsine şehvetle bakmış, ne fark var? Hiç bir insanın anüsü seks için yaratılmadı pislik herifler. Bari biyolojinize saygınız olsun, toplumda nefes dahi almaları sakıncalı onların.

0|2
    0|0
  • Nerden kötü olsun herkesin kendi tercihi

1|0
    0|0
  • Abi düşünsene bugün kanka dediğin belkide yarın senin... bakıp mast yapabilir
    ben korkardım yani

0|0
    0|0
    • o karakterle alakalıdır bana sorarsan

Yükleniyor...