En sevmediğiniz huyunuz veya alışkanlığınız nedir?

" Huyum kurusun " dediğiniz alışkanlığınız veya değiştirmek istediğiniz bir huyunuz ya da özelliğiniz...

Söyleyin bakalım, dinliyorum.

0|0
16|8

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm temel insani ihtiyaçlardan nefret ederim... Özellikle bir başkasına muhtaç edecek ihtiyaçların başını çeken cinsellik ihtiyacınından, huyundan ya da alışkanlığın nefret ederim..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimseyi sıkıntım var diye aramam maddi manevi hiç bir konuda yani yapamıyorum. Ölsem gelin demem herşeyle kendim başa çıkmaya çalışırım ve bu huyumdan nefret ederim çok yorucu bir durum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• merhametli ve duygusal olmam

1|0
    0|0
  • senin sorulara cevap vermem

1|0
    0|0
  • Narsistim.

2|0
    0|0
  • Megalomani bazı durumlarda ağır basıyor+ sabırsızım+ sıkıldığım zaman çenem feci düşüyor...

1|0
    0|0
  • Çok fazlası ile utnagacım ve birine çok bağlı kaldığım gibi üzdüğü zaman baya kinli oluyorum.

1|0
    0|0
  • ders çalışmamak için bazen elimden geleni yapıyorum bu huyumdan nefret ediyorum

1|0
    0|0
  • dürüst olmam sanırım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Karşımdakini kendimden çok önemseyip değer veriyorum. Üzülen ben oluyorum, bu kurumalı.

1|0
    0|0
  • Çok iticiyim

1|0
    0|0
  • Biraz usengecim😞

1|0
    0|0
  • Vicdanim.. en sevdigim hem de en cok zarar gordugum sey.. ayari tutturamadim yillardir..(bir de rakiya hayir diyemiyorum.. cok konusturuyor..)

1|0
    0|0
  • simetri takıntım var o yani

1|0
    0|0
  • İnadım

1|0
    0|0
  • Sevdiğim insanları hata yaptıklarında hiç acımadan siliyorum. Belki daha yumuşak olsam daha çok insan olurdu çevremde.

1|0
    0|0
  • Rahatima çok düşkünüm iyi bir şey değil

1|0
    0|0
  • Küfür etmem

1|0
    0|0
  • İnat :D

1|0
    0|0
  • Fazla iyi niyetliyim malesef.