Annemi çok seviyorum ama hayatımı çalmasına katlanamıyorum?

Babamı küçük yaşta kaybettim. Annemle anlaşamıyoruz. 20 yaşındayım ama halen daha bana çok sert davranıyor, baskı altındayım. Hayatımda herşeyi kendi başıma hallettim, 11 yaşımdan beri çalışıyorum, 11 yaşımdan beri herşeyle yanlız yüzleştim. Kimlik, okul işleri, idari işler onlara bile hep ben koşuşturdum. Annem o işlerden anlamıyor cünkü. Şimdi üniversite okuyorum ama annemin bana olan tavrına artık katlanamıyorum. Resmen beni eve hapis etti, şimdiye kadar hiç erkek arkadaşım olmasına izin vermedi, kız arkadaşlarımla hiçbir zaman buluşmama izin vermedi. Normalde okuldan eve, yazları da işten eve hayatı yaşıyorum. Annem hiç bir konuda bana destek olmazken herşeyime karışmasına beni malı olarak görmesine sinirleniyorum

1|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• 20 yasina kadar beklemen hata. Su hayatta istediğini yapamıyacaksan ne anlamı var. Annenin böyle seni kontrol etmesine kesinlikle izin verme sonra pişman olursun.

2|0
    0|0
    • şükürler olsun, beni anlamanıza çok sevindim. Ama nasıl yaparımö bağrıp çağrırsam kırılmasından korkuyorum

• Bazen birşeyleri kazanmak icin bazı şeylerden feragat etmen gerekir. Annen belki kırılacak ve bu sonra gecicek sen ise bir ömür boyu bunun pişmanlığını cekiceksin. Bırak kırılsın istediğin hayatı yaşamanı engelliyorsa.

• cok tesekkür ederim, içimi rahatlattınız :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...