Türk erkekleri kötü diyen kaslı yakısıklı erkek arayan kızlara soruyorum. 60 cm beliniz ve yuvarlak kalcalarınız varmı?

Türk erkeklerini çok dibe vuran tiplerle karsılasıyorum yok neymiş italyan, fransız vs erkekler bir numaraymıs kaslılarmıs bakımlılarmıs. bunları söyleyen kızların vücutları tipleri cokmu iyide böyle büyük şeyler istiyorlar bir kendilerine sormalarını istiyorum :) kime sorsak boy pos kas istiyor eyvallahta tipiniz
, beliniz ve kalcalarınız ne kadar güzelde bunları istiyosunuz? :)

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Menfaatciligin aptallikla harman olduğu toplumlarda böyle sonuçlar ortaya sıkça çıkıyor.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• evet var ki yakışıklı istiyoruz:)))

0|1
    0|0
  • Ben hiçbir zaman boyle muhabbetler yapmadım yok rus yok İtalyan erkeği

0|0
    0|0
  • Erkekler de yapiyor bunu
    Tipsiz erkek gelmiş güzel bir kiz istiyor. Tamam istesinler ama çıtayı çok yüksek tutuyolar.
    Bence herkes kendini bilip istemeli. Kizlar icin de geçerli

0|0
    0|0
  • Erkekler rus karı isteriz Türk kızları Kezban dediler bizde bu akımı başlattık haha :D

0|0
    0|0
    • canım bu kezban akımının sebebi asagıda yorumda belirttim sizin erkekleri kücümsemeniz malesef :)

• valla tekrar söyluyorum herkim olursa olsun aynaya baksın sonra talip istesin kendine göre :D

• Aynen kesinlikle

• kalça denen sey zaten yuvarlak olmuyor mu?

0|0
    0|0
    • hayır olmuyor sarkık igrenc buyuk olanlar var bide sporla düzeltilmiş yuvarlak sıkı kalcalar var ;) emin ol yuvarlak kalca kendini belli ediyor

• Herkes herseyin iyisini ister zaten Türk erkekleri Türk kadınları diye ölüp bitmiyor ki rus kızı diye atıp tutuyorlar güzellik göreceli bence bu kadar takmaya gerek yok 😊

0|0
    0|0
    • bende kendi acımdan takmıyorum ki beni aşagılayan ne bileyim kötü söz söyleyen yok pek çevremde kendim icin yazmadım bu olayı genel konustum. herseyden önce aynaya bakılmasından yanayım ben sadece.

• Öyle tabi

• Benim istemeye hakkım var ama senin yok.

0|0
    0|0
    • al işte düsünceye bak :) madem bu kadar foto koyamıcak kadar iyisin ve iddalısın buyur ben burdayım girer bakarsın profilime gerekirse kamera bile acarız ama eminimki beni bile hak edemicek bir tipsindir konusma tarzından belli ;)

• Siz de bize kezban diyonuz 😏
    O kadar seksu değulum😂

0|0
    0|0
    • kezban kavramı yeni cıktı fark ettiyseniz. o kendini begenmiş aslında tipi çok iyi olmayan erkeklere kusur bulan kızlar kısaca "kezban" tarifi malesef kızlar üretti bunu :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Türküm kaslıyım bakımlıyım no problem.

0|1
    0|0
    • kesinlikle bende öyle oldugumu düşünüyorum bir sıkıntım yok ama bu düsünce beni rahatsız ediyor genel olarak yanlış bir düsünce

• bravo.

0|0
    0|0
  • adam haklı beyler dağılın :)

0|1
    0|0
  • işin en tuhaf tarafı türk erkeğini kötülemek istiyorlar yine gidip akdeniz erkeğine türk erkeğine en çok benzeyen tipleri seçiyorlar trajikomik bir olay

0|0
    0|0
  • Çoğu kimse kendine bakmadan en iyilere gözünü diker bu hem kadında hemde erkekte mevcuttur sadece kadınlara yüklenirsek haksızlık etmiş oluruz gardaş yoksa haklısın

0|0
    0|0
  • biz dengimizi arıyoz yok baba yok işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...